SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowy brzuch- źródło problemu.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Złej baletnicy wadzi rąbek u spódnicy

Jaka dieta białkowa, jakcy sportowcy, jacy kulturyści? Wśród nas są bodajże 3 dziewczyny na poważnie związane ze sportem. Reszta to studentki, uczennice, kobiety pracujące na pełnym etacie, dzieciate, jeżdżące w delegacje Koszty diety? No to porównaj sobie koszt kilograma płatków owsianych albo 10 jajek versus paczka wafelków

Jeśli któraś z co-nieco doświadczonych Ladies ma ochotę walić grochem po ścianie i tracić czas, go ahead, mnie się po prostu nie chce, wolę czas spożytkować na przykład na Berry oraz zawistne oczekiwanie na kolejny wynik Magdaleny w zarzucie

Koleżanko... Te foty, które wkleiłaś... Dwie ostatnie wyretuszowane w fotoszopie pod względem każdego szczegółu, na pierwszym pięknie widać, że wewnętrzna strona ud tej pani to galareta, na drugim widać, jak się pięknie garbi i jaki ma okropny brzuch.
A poza tym... Ta gwiazdka dupsko ma obleśne


Jeśli chodzi o Madonnę, to przykro mi... Musiałabyś ostro zapyerdalać jakieś 15 lat, żeby się do niej choć zblizyć
W ogóle to Ty sobie wyobrażasz, że Ci jakieś wielkie mięśnie urosną? No to powiem Ci, że nie. Baaa... Gdybyś się zabrała za dietę i porządny trening, to spadłoby Ci ze 2cm w talii i minimum 5 cm z brzucha
Że Kinga Rusin jest umięśniona to nie wiedziałam Prawda to, laski?

Dziękuję za uwagę

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-12-20 19:44:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
Martucca
wolę czas spożytkować na przykład na Berry oraz zawistne oczekiwanie na kolejny wynik Magdaleny w zarzucie




Martuczka

przepraszam za spam

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A swoją szosą nie ogarniam, po kiego chvja ktoś, komu nie podobają się sportowe sylwetki przyłazi na forum sportowe i zawraca d.pę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 364
Kompletnie nie rozumiem o co tu chodzi. Czy kobieta ma się urodzić z tajemną wiedzą na temat diety? W jaki sposób miałam ją posiąść? Po raz setny tłumaczę, że weszłam na to forum, żeby się poradzić, żeby popytać. Jestem totalnie POCZĄTKUJĄCA. Nie wiem co ma ile kalorii, węglowodanów itd.Dzisiaj dopiero się zmierzyłam, napisałam mój codzienny jadłospis. Jest zły- ok. Czy to źle, ze chcę się wypytać dodatkowo o konkretne rzeczy zanim skompletuję dobry jadłospis? Czytałam wasze artykuły,ale czasem potrzebuję się coś jeszcze dowiedzieć dodatkowo o kilka spraw. Widzę, że tutaj osoby na starcie- a jestem tutaj dopiero 2 dzień traktuje się jak kompletnych d****i.
Wkleiłam zdjęcia kobiety, którą uważam za ładną i taką do której chciałabym się upodobnić. Widzę, że wam się takie nie podobają. Wasze gusta, wasza sprawa skoro lubicie umięśnione kobiety. Ja tutaj nie weszłam żeby dyskutować o kobiecym pięknie, tylko żeby dostać jakieś instruktaże odnośnie ćwiczeń. Niestety chyba tak się nie stanie i mówiąc, że jeszcze nie zdążyłam skompletować dobrej miski też rzucam grochem o ścianę.
Tak poza tym wchodząc na samym początku na to forum, kompletnie nie wiedziałam na jakiej zasadzie ono działa. Chciałam po prostu dostać kilka porad odnośnie ćwiczeń w domu bez maszyn i hantli i to tyle. O diecie przecież z czasem bym nagromadziła informacji chociażby za pomocą postów innych dziewczyn, które starannie zamieszczają swoje już prawidłowe jadłospisy. Muszę to dokładnie poobliczać i przemyśleć zanim skompletuję moją miskę- to trochę potrwa, ale chyba w tym czasie mogę dostać jakieś pierwsze instruktaże odnośnie ćwiczeń na brzuch uda i pośladki? Jak dotąd o nic innego nie proszę, a na razie dowiedziałam się, że mają to być tylko ćwiczenia siłowe. Specjalnie dodałam moje foty, żebyście na ich podstawie mogły coś konkretnego doradzić. Przyjęłam do wiadomości, że dieta to pół sukcesu, więc kompletuję ją i o nic więcej już się nie zapytam jeżeli tak strasznie was to tu drażni.

Odnośnie tych zdjęć które zamieściłam- nawet jeśli są wyretuszowane w PS to chyba nie znaczy, że nie można ćwiczyć tak aby się do tego wyglądu upodobnić. Nie interesuje mnie jak ona wygląda w realu bo żeby to wiedzieć to musiałabym ją osobiście obejrzeć.
Co do Madonny- wygląda karykaturalnie i nie podoba mi się to, a o Rusin i jej bułach na rękach rozpisywały się przez pewien okres niemal wszystkie tabloidy, ze niby za dużo pakuje. Ale to już tak BTW.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 364
Jaka dieta białkowa, jakcy sportowcy, jacy kulturyści? Wśród nas są bodajże 3 dziewczyny na poważnie związane ze sportem. Reszta to studentki, uczennice, kobiety pracujące na pełnym etacie, dzieciate, jeżdżące w delegacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 364
No właśnie jest tu dużo dziewczyn, które pierwsze co to chcą schudnąć, a nie od razu mieć sportową sylwetkę. Ja też na początek chcę zrzucić z brzucha tłuszcz,a potem rozmawiać o sportowym wyglądzie. Na pewno nie wszystkim dziewczynom tutaj podobają się takie typowo wysportowane sylwetki, ale chcą tak czy siak poprawić swój wygląd. ja do nich należę i właśnie dlatego tutaj jestem. To odnośnie powyższej wypowiedzi Martuccy, która niestety przez przypadek dała mi się powyżej- wybaczcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Mogłaś np. przeczytać artykuły podane w regulaminie, a dziewczyny w dziale dążą do sportowych UMIĘŚNIONYCH sylwetek.
To jest forum sportowe i taki też jest dział Ladies.

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2011-12-20 20:13:04

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nie ma ćwiczeń na brzuch czy pośladki, bo to tak nie działa. Ćwiczmy całe ciało.
Weź się za czytanie artykułów z podwieszonych tematów, bo tam jest wszystko, co powinnaś wiedzieć.

edit: ANia mnie ubiegła

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2011-12-20 20:12:45

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
Aredhel125
Widzę, że tutaj osoby na starcie- a jestem tutaj dopiero 2 dzień traktuje się jak kompletnych d****i.



Po twoich wcześniejszych wypowiedziach można wywnioskować, dlaczego tak jest

Zamiast czytać, czytać i w międzyczasie czytać, piszesz totalne głupoty. Jak zauważyła Martucca, to forum sportowe, jak chcesz mieć obły kształt, to po co się rejestrowałaś?? Zostań przy swojej zdrowej diecie, trochę się porozciągaj i już, masz przepis na fantastyczną, bezmięśniową, niemęską sylwetkę o jakiej marzysz - tu bez ironii

Skoro nie chcesz ćwiczeń siłowych, polecam brzuszki albo od razu A6W, która w niesamowity sposób Cię wysmukli, delikatnie wzmacniając mięśnie brzucha - oczywiście tak, aby dalej były niewidoczne. Na nogi wymachy, niezbyt intensywne, żebyś nie zdążyła się spocić.

Każde Twoje zdanie tutaj przypomina mi fitnessowe panienki, które zawsze przychodzą w full makeupie, nowych trendy ciuchach i które podniecają się po "zajęciach", że się nie spociły. Oczywiście na mnie patrzą jak na robocopa.

I nie, nie chodzi tu o gusta, to jest po prostu forum sportowe, które propaguje sportową sylwetkę, zdrowe, nieprzetworzone jedzenie. Jeśli chcesz wskazówek, jak galaretowate ciało zamienić w galaretowate ciało, które wygląda nieco lepiej dzięki genetyce, to raczej odpowiedzi nie znajdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 364
Spoko, skorzystam. Hantle chyba zrobię sobie tak jak już tu było powiedziane z butelek z piaskiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja Fatu

Następny temat

Trening po redukcji

WHEY premium