SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowy brzuch- źródło problemu.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 364
Nie wiem skąd biorą się te wszystkie twory, ale wszelkie mięso kupuje moja matka w znanym i zaufanym mięsnym, który wszystkim chwalą i raczej nikt nie robi dochodzenia skąd to pochodzi( moim zdaniem z tym mięsnym jest wszystko ok. z tego co wiem).Ja nie pracuję, a studiuję, także na razie nie mam własnych pieniędzy i nie decyduje o tym co się kupuje. Czasami jedynie mogę coś zaproponować, a i tak dzięki mnie odżywianie w mojej rodzinie bardzo się zmieniło. Zresztą już widzę jak moja matka kupuje składniki i idzie piec sama chleb, albo sprawdza co jest z jakiej hodowli. Nie ma na to szans. I tak już wszyscy się stukają po głowie na samo słowo dieta lub zdrowe jedzenie, więc nie mam łatwo.
Czyli co mam wywalić wszystkie podstawowe produkty tak jak wędliny,kiełbasę, kurę i jogurty? Przecież to normalne jedzenie każdego człowieka i raczej nie słyszałam zeby było jakieś szczególnie zgubne.
Powiedzcie mi jak to jest, że w telewizji, na innych portalach internetowych, czy w ogole gdziekolwiek indziej trąbią, żeby właśnie jeść dużo chudego mięsa, warzywa, owoce, jogurty, wędliny itd? Takie diety typowo białkowe są przeznaczone dla sportowców i kulturystów z tego co słyszałam, a nie dla ludzi, którzy chcą się nieco wysmuklić i ujędrnić. Żeby nie było, że ja podważam wasz autorytet, albo coś w tym stylu tylko po prostu mnie to ciekawi, bo czytałam tutaj już dużo innych wątków itd. i niektóre zalecenia mnie bardzo zaskakują.
Żebyśmy się dobrze zrozumieli- ja trafiłam na to forum, żeby przede wszystkim zrzucić tłuszcz z brzucha i przy okazji poprawić całą sylwetkę. Nie chcę być umięśniona i wyglądać jak Madonna, albo Kinga Rusin. Tak wiem, pewnie już milion razy to słyszałaś od babeczek, ale mi się coś takiego po prostu nie podoba i koniec. Bez urazy, sorry jeśli trafiłam w czyiś gust. Dla mnie ideałem piękna kobiecej sylwetki jest przykładowo taka modelka Bar Rafaeli, która jest smukła, jędrna, wysportowana, nie ma zbędnego tłuszczu, ale szczególnej masy mięśniowej u niej za bardzo nie widać, co najwyżej delikatne zarysy. Wiem, że nigdy tak nie będę wyglądać, ale przynajmniej tak jak mówiłam chociaż trochę się zbliżyć do tego wyglądu, wysmuklić. Nie mam na razie żadnej możliwości iść na siłownię, nie am specjalnych maszyn w domu, ani hantli, co najwyżej ławeczkę do brzuszków. Zależy mi na tym, żebyście mi doradziły jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu, żeby zrzucić brzuch i poprawić ogólnie sylwetkę do tego czasu, aż nie załapię się na siłownię.
Oczywiście postaram się dietę dostosowywać w miarę możliwości, ale najbardziej zależy mi na formie ćwiczeń.
Żeby nie było to tamto dodaję zdjęcia, z moim ideałem sylwetki i brzucha.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5412
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 364
O co chodzi? Coś nie tak? Wyraziłam tylko swoje wątpliwości, pytania i preferencje. Coś nie pasi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 205 Napisanych postów 10085 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66186
a czytalas podwieszone itd.?? bo tam wszystko jest napisane co i jak:) i marta odpowiedziala dla czego nie mozna jesc wedlin jogurtow itd.

Zmieniony przez - krzyys88 w dniu 2011-12-20 17:04:08

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aredhel
Zresztą już widzę jak moja matka kupuje składniki i idzie piec sama chleb, albo sprawdza co jest z jakiej hodowli. Nie ma na to szans. I tak już wszyscy się stukają po głowie na samo słowo dieta lub zdrowe jedzenie, więc nie mam łatwo.


A Ty dwóch rąk nie masz?

aredhel
Coś nie pasi?

Nie sądzisz, że mogłabyś zmienić trochę sposób wypowiedzi? To Ty chcesz (podobno) coś zmienić, więc postaraj się dostosować.

Zmieniony przez - MagdaK w dniu 2011-12-20 17:09:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Magda koleżanka ma 21 lat, daj jej jeszcze pocieszyć się dzieciństwem

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 364
a czytalas podwieszone itd.?? bo tam wszystko jest napisane co i jak:) i marta odpowiedziala dla czego nie mozna jesc wedlin jogurtow itd.

No tak się składa, że czytałam i tam jest napisane, że jogurty, kurczaki i w ogóle mięso nie są zakazane.

A Ty dwóch rąk nie masz?

Oprócz dwóch rąk przydałyby się tez pieniądze na składniki, a ja nie jestem stanie wyścibić nawet centa w tej chwili.

Nie sądzisz, że mogłabyś zmienić trochę sposób wypowiedzi? To Ty chcesz (podobno) coś zmienić, więc postaraj się dostosować.

To było raczej w formie żartobliwej. Nie mam zwyczaju nikogo atakować na żadnym forum i nigdy tego nie robiłam.

Po raz kolejny powiem, że nie znam się na dietach, kaloriach itd i dopiero od niedawna trochę bardziej przywiązuję do tego wagę. Powiedziałam jaką mam sytuację w domu i muszę się do tego dostosować, ale jednocześnie nie chcę się zaniedbać, a wręcz przeciwnie zacząć coś zmieniać na lepsze.
Napisałam swoje zdanie, wyraziłam swój gust i nie musicie mi sugerować, że jestem stuknięta, że mam takie upodobania, a nie inne. Napisałam też swoje oczekiwania, na czym mi najbardziej zależy i jestem otwarta na rady. To tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4nn O dżizas, a ja dwa lata młodsza, idę do mamy, żeby ugotowała paróweczki.

Zmieniony przez - MagdaK w dniu 2011-12-20 17:19:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 364
Magda koleżanka ma 21 lat, daj jej jeszcze pocieszyć się dzieciństwem

Naprawdę uważasz, że jeszcze kwalifikuję się do tej grupy? Dzięki za komplement. Tylko nie pisz, że pod względem mentalnym, bo fakt, że możliwości na pieczenie chleba mam znikome,lub łapanie za słówka to raczej trochę za mało żeby to osądzić. Nieprawdaż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale co to za problem zamiast 2 bochenków syfiastego pszennego chleba kupić 1kg żytniej mąki i upiec własny, zdrowszy i bardziej pożywny chleb?

Zmieniony przez - MagdaK w dniu 2011-12-20 17:24:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja Fatu

Następny temat

Trening po redukcji

WHEY premium