SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieprzejadanie zbyt dużej ilości zdrowego jedzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 654
Witam, 3 lata stażu ,ektomorfik ,bilans zerowy 2300,obecnie masa 3000kcal.
Przez piersze tygodznie szło bardzo dobrze na 2850 kcal , bo ok 1kg na tydzień bez wiekszego BF , ale waga sie zatrzymała , czekałem tydzień i nic waga w miejscu drugi tydzień nic waga w miejscu, dorzuciłem ryżu i płatków ale nie jestem w stanie tego przejeść bo tak mi brzuch wysadza że nie mogę się schylić. Pytanie czy przy czystej diecie , można dorzucić jakieś śmieci w postaci np.batonów energetycznych czy innych cukrów prostych żeby micha była mniej objętościowa. Tzn.jak mam 3000 kcal to mogę np. z tej puli jakieś 300 kcal dać z cukrów prostych? Owoce też odpadają bo to dużo do przemielenia jak np. jabłko czy banan.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 654
Dziekuje za link domer.
Bardzo ciekawe artykuły,pójdę w tym kierunku jekieś 2tyg.i zobaczę co się będzie działo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Nie musisz trzymać w 100% czystej diety. Możesz włączać do niej produkty rekreacyjne.
To ma być przyjemność, jak to wielu górnolotnie mów "styl życia", a nie męczarnia.
Jak masz problem z przyjęciem kcal w postaci stałej, to też nic nie stoi na przeszkodzie byś pewną ich część dostarczał w postaci płynnej, np. soki owocowe.
Z drugiej strony pamiętaj też, że ta masa to ot tak z dnia na dzień czy tygodnia na tydzień nie będzie sobie rosła, czy też nie będą to jakieś kolosalne zmiany. Gdyby tak było, to każdy kto ćwiczy chwilę byłby "kafarem".
2

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699806
Nie możesz sugerować się tylko waga ogólna ciała . Brak przyrostu 2kg po pierwszym tygodniu diety nie oznacza wcale, że trzeba dodawać kalorii! W praktyce przyrost 1kg suchej tkanki mięśniowej w skali miesiąca uznać należałoby za genialny wynik. Zaznaczam, iż mówię tutaj o suchej tkance mięśniowej, a nie beztłuszczowej masie ciała – ta może zmieniać się bardziej dynamicznie. Jeżeli w ciągu roku zbudujesz 4-5 kg czystej masy mięśniowej to możesz mówić ze osiągnąłeś duży sukces . Masę mięśniowa budujemy latami a nie tygodniami .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nie patrz tlyko na wagę, ale mierz obwody, szczególnie w pasie, żeby nie podlewało za bardzo, bo zaraz okaże się, że dużo masy nie zrobiłeś, a trzeba redukować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 654
No właśnie skoncentruje się bardziej chyba na pomiarach i lusterku niż na wadze ,chociaż ten najważnniejszy pomiar czyli brzuch , nie podlało tak myslę za dużo, bo 1cm w obwodzie przez dwa miesiące, a waga ogolnie skoczyła 5kg.
Tylko jak mówię od dwóch tygodni w miejcsu. To sobie pomyślałem że dorzucę jakieś 150 kcal do diety. Dlatego nie wiem czy trzymać te 3000 z czy wrócić do 2850 i dalej czekać,czy coś się ruszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
a ile czasu stoi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 654
No już teraz 3 tydzień się zaczął, a wcześniej szło około 700g tyg. Od 67kg do 72 w dwa miechy, i nagle 2tyg. temu STOP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 654
Pomyślałem że może , w pracy oprócz "czystej michy" w miedzy czasie jakiś cukier prosty zjeść np. banan ,jablko, baton energetyczny, czy nawet rodzynki, może w pracy za dużo spalam kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
a liczyłeś zapotrzebowanie wg wzoru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 654
Moje zerowe wyliczone, i faktyczne bo już nie raz sprawdzałem to 2300 kcal, wtedy waga mi stoi cały czas przy 68kg i 12-15 BF.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 545 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4599
A jakich makro ci brakuje? Węglowodanów rozumiem? W takim razie takie rodzynki będą fajną opcją. Możesz również zamiast węgli takich jak ryż kasza makaron zrobić np naleśniki z mąki a wiadomo że łatwiej to wejdzie po to żeby codziennie tych batonów nie jeść jeżeli nie czujesz takiej potrzeby. Ewentualnie jakieś shake'i też będą łatwiej wchodzić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Keto Vs carb co lepsze dla nowicjusza w celu rozbudowaniu masy

Następny temat

Redukcja do zimy

WHEY premium