SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedoczynność - całkowita deregulacja organizmu 40-latki. Ni dieta, ni trening.

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 3146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i na pewno nie musisz sie bać jakiś tam resztek glutenu w róznych produktach, to ci nie zaszkodzi na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1386
Witaj Amadi, masz zupełnie rację. To tylko moje głupie usprawiedliwienia. Już zaczęłam stosować się do zaleceń, choć dziś niestety połowicznie trochę. Bez glutenu, ale znowu mało kalorii. Od 14tej byłam z dziecięciem moim srednim w szpitalu. Myślałam, że strzelą mu tylko gipsową skarpetę, ale niestety - jakieś złamanie rotacyjne kości piszczelowej, położyli na oddziale a jutro decyzja czy operacja będzie. Ech, z nim to całe jego zycie na szyciu, gipsowaniu, i obserwacji. Wróciłam zmordowana o 20.00 i zaraz do ćwiczeń. Ale miska prawie pusta niestety. Stres i ból brzucha jest. Do południa było ładnie - jaja, karczek, jaglana, rosół, a potem kilka godzin na orzechach brazylijskich i wiórkach kokosowych. Wróciłam i rzuciłam się na ziemniory gotowane z gulaszem. A do lektury o glutenie wieczorem
Obliques, chylę czoła. Cieszę się przeogromnie! Twoja obecność jest dla mnie motorem napędowym. Dam radę z dietą bez glutenu, treningami i szpitalem. Nie odpuszczę. Za rok będę świętować rocznicę wylaszczona i zdrowa do bólu już się nie mogę doczekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1386
A to jutrzejsza miska.
zapomniałam wpisać skrobię kukurydzianą w 3 posiłku. Czyli węgli trochę więcej będzie :)




Zmieniony przez - iwonahania w dniu 2014-02-25 22:15:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1386
a to ciekawy przepis na słodkości.
http://wszystkiego-dobrego.blogspot.com/2012/04/bezglutenowe-muffiny-kakaowo-bananowe-z.html
Kiedyś użyłam mąki z cieciorki, ale mój wypiek nie wyglądał tak ładnie :). Może spróbuję w weekend.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1386
Miska czysta, ale będę wrzucała zawsze wieczorem, bo miałam problem, żeby jeść zgodnie z założeniami, a tak zawsze pozostaje możliwość modyfikacji.
Trening - 1,5 jogi. Tfuj. Nie cierpię. Skrzypię i piszczę. Wolę typowe siłowe i aeroby. Zdecydowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1386
Drogie Ladies, podpowiedzcie mi jak mam ćwiczyć nadgarstki? Wydaje mi się, że nie mogę zrobić mostka i podciągnąć się na drążku właśnie przez tę słabość:'-(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1386
dzisiejsza miska. Nie wiem co mam zrobić, żeby wchodziła mi z datą z danego dnia. Dojdę do tego, ale póki co, jak poprzednio.
Trening - Core Sinergistics 1h IV tydzień. Dzisiaj w końcu zrobiłam 10 porządnych męskich pompek i 5 dodatkowo . Czuję wzrost siły mięśni.
Od kilku dni nie jem glutenu. Dzisiaj znowu miałam ból brzuch. Może to za krótko na poprawę .
Czy kawa bezkofeinowa jest dozwolona? Wprawdzie ograniczyłam do 5 filiżanek, ale zmniejszenie o kolejne napawa mnie strachem.




Zmieniony przez - iwonahania w dniu 2014-02-27 21:26:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1386
Trening - 1h Kenpo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1386
Czytając dzienniki babeczek, które prowadzą treningi z ciężarami - mam ochotę sama takie zacząć. Rozpoczęłam jednak P90X, jestem w 1/3 programu i trochę szkoda mi przerwać. Niestety spodziewałam się czegoś innego - filmy wrzucone w internet pokazują spektakularne zmiany. Ja, po prawie 4 tygodniach ćwiczeń nie widzę większych efektów, ani w obwodach ani na wadze. W pierwszym tygodniu był największy spadek - łącznie 5,5cm. Waga bez zmian. Po kolejnych dwóch tygodniach trochę plusów w obwodach i parę milimetrów na minusie. Wprowadziłam ograniczenia dietetyczne, ale trochę po drodze się pogubiłam, bo podczytując dziennik raz jednej, raz drugiej dziewoi wprowadzałam zmiany zgodnie z dziennikiem który był w danym czasie na topie. Było więc 1800 było 1600 i było 1400 kcal z różnymi proporcjami B/WW/T. Teraz za sugestią dziewczyn jestem na poziomie 1700kcal, 120-130 węgli i odstawiłam gluten. Okazało się, że muszę nieźle się nagimnastykować, żeby pochłonąć tyle kalorii z uwzględnieniem właściwych proporcji. Gluten mnie dobił - siedzę i czytam jak mam się żywić. Wzbogaciłam się o amarantus, mąkę kukurydzianą, skrobię, mąkę bez glutenu, jadam ryż i kaszę jaglaną, których wcześniej nie tykałam. Ryby lubię, a do mięs innych niż piersi z kurczaka powoli się przyzwyczajam. Kupiłam olej lniany i kokosowy. Całe szczęście, że na starość gusta się zmieniają, bo jeszcze niedawno odrzucało mnie od zapachu wanilii i tegoż kokosu. Teraz jadam koktajle kefirowe z ich dodatkiem.
Wiem, że to początek drogi, ale martwi i demotywuje brak efektów (nawet spodnie nie są deko luźniejsze :'-(). Może powinnam dorzucić jakieś suple... Widziałam, że niektóre dziewczyny zażywają. Próbuję wyrobić sobie nawyk picia większej ilości wody, ale z marnym skutkiem, bo nie lubię. Zastępuję ją zatem kawą i herbatami ziołowymi.
Co jeszcze mogę zrobić, żeby moje ciało chciało zamienić tłuszcz na mięśnie? Wdzięczna będę za każdą sugestię


Zmieniony przez - iwonahania w dniu 2014-02-28 22:20:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No nie da sie zamienic tluszczu w miesnie. Nadgarstki to rownoczesnie sie wzmacniaja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LifUnia początki z siłowymi

Następny temat

Zmiany życiowe - potrzebna pomoc i podpowiedzi :)

forma lato