SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedlugo redukcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
1. WIEK:33
2. WAGA:ok96
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps: ok 42
-klatka:nie umiem mierzyc
-udo: ze 65?
-talia:z 94-5bedzie choc biodra tez szerokie
5. STAŻ NA SIŁOWNI: pare lat
6. DIETA:
-białko:2.5gr/kmc
-węglowodany: ~6gr/kmc
-tłuszcz: 1.5gr/kmx
To teraz na masie,na redukcji polece chyba LC jak zwykle chyba ze tym razem nisko tluszcz wyzej ww
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: pare bylo
8. TRENING:push/pull x4
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: caly czas on od jakis 2lat?obecnie 750susty i 400deki tygodniowo
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: nie robie maksow z powodu braku asekuracji
-klata: 120x4 w ost serii
-martwy ciąg:
-przysiad:150x6 w ost serii
A wiec lece cykl ze dwa lata teraz aktualnie masowy susta 750week i deka 400week,no ale za jakies 5tyg przechodze na redukcje zostawie 500week susty,do tego t3 z 50(tyle ost bylo akurat) no i dodalbym sobie jako ze nigdy nie bralem masteron,mysle ze krotki choc moze i dlugi sam nie wiem dlatego zakladam temat xD jako ze bedzie to redukcja juz zapewne przed wakacjami bo zaczne pod koniec marca to chce sie dobrze wyciac i moze poleciec do wakacji na tym a lipiec/sierpien wskoczyc na bilans zerowy wiec moze dlugi masteron bylby lepszy..ile na masteronie mozna leciec?Lodziak ost pisal komus w temacie ze dopoki prostaty sie nie poczuje jesli dobrze kojarze




Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-02-22 15:45:57

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-02-22 15:46:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
kosta83
Oczywiście nie u każdego się sprawdzi ale dałbym 2 razy mniejsza dawkę ari niż exe. U mnie też dawka 1/4 e2d wyzerowala by estro w 2 tygodnie przy 500mg testa week. Ciężko podzielić ale dałbym 1/8 e2d po wcześniejszym zbiciu estro do widelek jako dawkę podtrzymujaca.
1/8 jak zobaczylem z ciekawosci jak wygladaja tabl to 1/4 bedzie nie tak latwo mimo ze gilotyne mam ale cos pokombinuje,najpierw daj po 1/4 a jakbym czul ze za bardzo zbija to zmniejsze
No przy exe zbijalem estro chyba 160 i dalem po 1tabs przez 5dni i pozniej po pol tabsa co 3/4dni i zbilo do 80
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tak dokladnie tak Lodzianin pisal ja lecialem ost redu z masteronem i bylem mega zadowolony. dalem krotki bo tylko 10tyg

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
No wlasnie nie wiem ile mi sie zejdzie bo moze tez cos ok10-12tyg i bym krotki dal a pozniej przez wakacje sam test na odsapniecie i po wakacjach mase i wtedy npp planuje
Jakie dawki leciales?jakie odczucia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Normalnie prop 150mg c2d, master 150c2d, T3 clean 2on2off przy końcu wrzucić vino i gitara.. no i jakieś IA żeby estro trzymać w ryzach

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Bede bil suste 500week dzielone po 0.8 pon/sr/pt ew 250 pon/pt bo mam zapas,do tego t3 50-60,ten master planowalem dac 100mg pon/sr/pt i tyle bo orali typu wino/meta nie ruszam a no i przed treningiem blue magicbedzie wlatywal z dwoma joszkami w skladzie
No i symex/ari zeby e2 bylo w normie


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-02-22 17:06:25
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Szczerze to 300mastera week średnio odczujesz.. to daj przynajmniej 150mg pon,Sr,pt
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16081 Napisanych postów 18054 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196424
Lecialem na krótkim masterze jakieś 3 miesiące, połowę tego okresu 100mg e2d i połowę 150. Bałem się że szybko poczuje prostate bo na provi 50mg ed po 3 tygodniach już czułem ale przy masterze wszystko było ok. Zdecydowanie mój najlepszy środek ale trenu nie brałem. Samopoczucie ,pewność siebie, libido kosmos. Fajnie ubija, moja mówiła że cały taki twardy jestem. Bilem go z cypio i z propem. Bardziej mi pasowało z cypio. Dostałem wtedy mastera i cypio z alchemii pro, bo nie było akurat androchemu i jak sobie przypomnę tą petarde to aż się morda cieszy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
kamilplnk
No wlasnie nie wiem ile mi sie zejdzie bo moze tez cos ok10-12tyg i bym krotki dal a pozniej przez wakacje sam test na odsapniecie i po wakacjach mase i wtedy npp planuje
Jakie dawki leciales?jakie odczucia?


lecialem po 100mg 3x week test p i masteron p odczucia? libido jeszcze wieksze, niz wczesniej, natomiast po okolo 2 tygodniach zaczela sie zwiekszona agresja na zasadzie spinania sie o p******y, jak kolejka w sklepie, czy jakies inne nieistotne sprawy, ktore wczesniej mnie nie ruszaly. dodatkowo wyzylilo mnie tak, ze sam nie moglem w to uwierzyc. aaa, no i tych co nie lubilem zaczalem nienawidzic po 10 tyg szczerze mowiac bylem juz tym zmeczony i w sumie z usmiechem na twarzy odstawilem

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16081 Napisanych postów 18054 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196424
czellista
kamilplnk
No wlasnie nie wiem ile mi sie zejdzie bo moze tez cos ok10-12tyg i bym krotki dal a pozniej przez wakacje sam test na odsapniecie i po wakacjach mase i wtedy npp planuje
Jakie dawki leciales?jakie odczucia?


lecialem po 100mg 3x week test p i masteron p odczucia? libido jeszcze wieksze, niz wczesniej, natomiast po okolo 2 tygodniach zaczela sie zwiekszona agresja na zasadzie spinania sie o p******y, jak kolejka w sklepie, czy jakies inne nieistotne sprawy, ktore wczesniej mnie nie ruszaly. dodatkowo wyzylilo mnie tak, ze sam nie moglem w to uwierzyc. aaa, no i tych co nie lubilem zaczalem nienawidzic po 10 tyg szczerze mowiac bylem juz tym zmeczony i w sumie z usmiechem na twarzy odstawilem

To ja chyba bilem wyj**ke bo cały czas humor piękny i zero irytacji ale ja w sumie nigdy się mocniej nie wk***iam będąc on, a nawet teraz będąc off częściej się denerwuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Hmmm no i mysle nad ta dawka choc dzis komus sam doradzalem ze lepiej zaczac od mniejszej dawki zeby zobaczyc jak organizmreaguje wiec zeby nie byc goloslowny to zaczne od 100mg pon/sr/pt i najwyzej zwieksze po paru tyg
Albo krakowskim targiem dam 125mg xD


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-02-22 17:29:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ja jestem oaza spokoju na co dzien, czy on, czy off. dolozylem masteron i praktycznie obrot o 180 stopni. ALE, aktualnie leci krotki masteron, z innego labu niz wtedy, 3 tydzien, i zero jakiegokolwiek wiekszego poddenerwowania, jak za pierwszym razem.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop 100 eod wysoki estradiol.

Następny temat

Pierwszy cykl

WHEY premium