SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie za duzo serii?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 616
Siema jest sprawa
Mój kumpel ćwiczy na siłce splitem (partia 2x w tygodniu) i np. na klate na 1 treningu robi 4 ćwiczenia po 4 serie =16 serii (że partia 2x w tygodniu 16x2) =32 serie na tydzien na większe partie Na mniejsze partie robi 3 cwiczenia po 4 serie tez 2x w tygodniu czyli 24 na małe partie na tydzień. Czy to "troche" nie za dużo? ;) Dzięki za odpowiedzi, chce go przekonać ze troche za duzo mu tych serii wychodzi w tygodniu ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Jasne ze za duzo....no chyba ze macha 5kg obciazeniem. Jesli nie...to niech zmiejsz ilosc serii chyba ze chce sobie miesnie spalic. Duzo nie znaczy lepiej.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 598 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4452
Tydzien ma 7 dni a on robi kazda partie 2x ? :) jestem ciakaw jak.
Zalezy jaka partia na klatke 16 serii to oczywiscie za duzo jesli daje rade to albo robi zle technicznie albo malym ciezarem.

W kazdym razie to co robi to i tak wielkie przegiecie dojdze do przetrenowanie i nic tu na dobre nie wyjdzie.

pozdraiwam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 616
Dzieki za opinie ;) Jestem tego samego zdania sog, moze ktos jeszcze sie wypowie co na ten temat sądzi? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 616
Klate robi w srode i sobote :) a wtorek i piatek łapy itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Jestem ciekaw jak wyglada jego caly plan...juz nie bede sie czepial tego ze nog nie ciwczy -.-'. No ale nie on jeden wielu takich przedwakacyjnych sezonowocw ktorzy szybko koncza.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 598 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4452
No ale co tu sie wypowiadac kolego :)
Pewnie to typowy sezonowiec ktory robi klata + lapa i ewentualnie brzuch.
Nie wiem ile tak juz cwiczy ale to co robi doprowadzi do przetrenowania organizmu.
duze partie raz w tygodniu gdzie dokladamy male i zapewniam jesli wykonanie techniczne bedzie poprawne to wszystko bedzie ok :)
oczywiscie nie mozna zapomniec o diecie bo to jest podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Niech twoj kolega wejdzi ena forum i torche poczyta moze jego myslenie sie troche rozjasni.

Pzdr.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głupie amatorskie pytanie :)

Następny temat

FBW (sorry ze sie powtarzam ale nikt mi nie pomogl)

WHEY premium