SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie wiem co zrobić

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 539
Sprawa wygląda tak, rok temu ćwiczylem jakos specjalnie nie ogarniałem i wyszło tak ze najpierw schudłem pozniej miałem shize na tycie ale pozniej zaraz ze brzuch i chudnąć chciałem.. Dobra efekt był taki ze schudłem.. Przy wzroście 176cm ważyłem 68 kg z 75kg.. No dobra kit z tym, brzuch spał było okej na koksa tam się robić nie zamierzałem. No ale teraz akcja jest taka

Waże 71kg, fat na brzuchu jest a moje przedramiona to pożal sie boże są strasznie chude... Własnie zamierzam brać się za siebie i tak co robić

a) dieta czytaj redukcyjna + bieganie + siłownia + brzuszki a pozniej A6W bawiłem sie tym już ale byłem na hmm 2/3 cyklu i padłem xd

czy

b) Dieta na mase ale do wakacji to bedę miał jeszce wiecej fatu i jak tu sie miedzy ludzi pokazać

Co byście robili ? :) pozdrawiam

Przerwa około 8 mscy wczenisej cwiczylem 7 msc ;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5424
To jak będziesz ćwiczył zależy od Ciebie ale jeśli przeszkadza Ci brzuch to proponuje normalny trening FBW dla początkujących, dietę redukcyjną i aeroby po treningu. A6W i inne "cudotwórcze" plany nic nie dają. MIT 10 http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o ocene planu treningowego

Następny temat

Wyciskanie sztangi leżąc - gryf 80cm

Fruzelina