SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

New MASS MUTATION

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 79250

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
a czy ten mass mutation to dobry produkt? nie chce kupowac kota w worku a potem zalowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to dobrze?

mnie sie wydawalo, ze skoro (uogólniając) gainerem uzupelnia sie braki kaloryczne w diecie - to te z wiekszą zawartoscia kalorii - wypadają lepiej.

gainer ma wtedy wiecej kalorii - gdy ma wiecej tluszczu, wiekszosc gainerów prawie tluszczu nie zawiera - stąd tez warto kupowac te które uwzględniaja ten skladnik pokarmowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
Fenek

17 stron jest właśnie o nim

poczytaj i wyciągnij wnioski

Zmieniony przez - eNd_ w dniu 2009-12-19 20:20:20

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
czytalem , ale osoba , ktora napisala ,ze z 31 na 32 podskoczyla nie jest dosc wiarygodna osoba;p moze ktos bardziej doswiadczony by sie wypowiedzial? mutan to bardziej opisal produkt pod katem puszczania po nim bąków;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829


jest sporo opinii na temat tego gainera, po co Ci jeszcze jedna?

ja sie nie wypowiem, bo nie jadam gainerów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2870
Faftaq zależy z której strony na to patrzysz moim zdaniem np lepiej jak ma gainer wiecej białka a nie węgla bo przynajmniej się tak nie zlejesz nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
lejesz się gainerem?

w takim wypadku, patrzył bym raczej na twardość opakowania, tudzież ciężar owego

pisaliście w kontekście kaloryczności, a węgle i białko w tym względzie wypadają bardzo podobnie

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2870
Nie chodzi mi o to że ja się leje gainerem ogolnie po nich się zlewa po dłuższym czasie stosowania.End niby podobnie ale jednak ten Mass Mutation ma wiecej białka niż wiekszosc gainerów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
witam co powiecie na polaczenie mass mutation z cell pump od biogenixa? myslalem tez zeby przetestowac dziwne bialko dostepne na allegro.. nie mozna wklejac linkow wiec podam nr aukcji 844162860.. bral juz ktos moze ten wynalazek? bialka w nim duzo nie ma ,ale za to troche wegli;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 409
Ja wąłsnie takze zakupiłem ten srodek prawie 7 kilo :)
ze wzgledu na zawartośc białka (30g w porcji) w porownaniu do Mutant Mass-a(50g w porcji) mam zamiar ciapac podwojne dawki z ktorych bedzie mi wychodziło (30g+30g=60g w 2 porcjach 200g)
mysle ze to w powiazaniu z przecietna dieta powinno mnie zalać dość konkretnie...
do tego dokupiłem NO-Xplode i mysle nad jakims stackiem kreatynowym badz zwyklym carbo:)

Ma ktoś inny pomysł na wykozystabnie tego gaina ?

Achilles miał tylko piętę Achillesa... Ja mam całe jego ciało..!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Massacra , magna power i biegunka ?

Następny temat

Cell Pump , Horse Power , Clout

WHEY premium