SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Massacra , magna power i biegunka ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6083
Witam szukałem na forum tematów na ten temat ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania .Otóż od 20 lipca jestem na cyklu massacra + magna power i od 12 dni mam taka lekko biegunkę i zastanawiam się czy przerwać ten cykl i darować sobie massacre i magna power czy jechać dalej oostnio biore nawet srodki chamujące biegunke ale i to nie pomaga czy ktoś z was miał może podobny problem ?, dodam ze maiłem juz kilka innych cykli na kreatynie i mi nic nie bylo dopiero na mc i mp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 398
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2995
jezeli me2 to oczywiste ze masz po niej biegunke.

JeŻeli zwykła to nie wiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6083
Nie jest to massacra 1 :) .Czy macie jakieś sugestie dla czego tak reaguje ? lub co może być tego przyczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
niektórzy tak maja po prostu, jesli sie nie odwadniasz i nie masz z tym wikszych problemow to bierz dalej, jesli cos nie tak to odstaw, kup cos innego. mozesz byc uczulony na jakis ze skladników, rozne opcje,

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6083
No oki wczesniej brałem nitrobolon 1 i 2 , mega caps i zwykłe mono i nic takiego nie bylo dopiero na massakrze i magna power .Odstawie bo meczoce to jest :(:/ no coz trzeba coś innego kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
zmniejsz porcje o polowe Massacry i sprawdz, jak jeszcze to bierz 1/3 porcji. kombinuj.
jak przejdzie zacznij zwiekszac itd.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ne bierz na psuty zóladek. ani magny ani massacry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6083
Nie biore na pusty zołądek tylko po śniadaniu i przed treningiem i nadal to samo wiec nie wiem czy dac sobie spokój czy odłozyć massacre i dodać knockouta którego mama schowanego na nastepny cykl .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7518
raz spróbowałem masakry 1 i ostro mnie przeczysciło, co do magny nie próbowałem, czytałem jedynie kiedys opinie paru osób, niektórych po tym czysciło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie wiem, czy to bedzie mialo jakis sens, jednakze, proponuje kazdy lyk odzywki/suplementu potrzymac na chwile w ustach, badz poprobowac zapic-proch do ust i jazda.

Poza tym, moze organizm potrzebuje troche czasu na adaptacje.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie do specjalistow

Następny temat

New MASS MUTATION

WHEY premium