SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nauka jedzenia od podstaw...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rasti i tak ładne spadki masz, nie ma co :) a co do treningu, zobacz czy dasz radę z tym samym ciężarem, mi też czasem gorzej idzie ze względu na wiele czynników. Zacznij z tym samym cięzarem co wcześniej i zobacz ile dasz radę, a w ostatnich seriach możesz zmniejszyć, tzn ja tak czytałam gdzieś, że lepiej zmniejszyć w ostatnich seriach, a zaczynać z tym, z którym dało się do 12-15 docisnąć :) Trening ma być męczarnią małą, ostatnie powtórzenia ma być tak wiesz, wyproszone wręcz ;)


Edit. : Nic na plus?! Zobacz swoje plecy i pupę super, lubię zdjęcia wszystko odzwierciedlają Ja zmianę widzę ;)



Zmieniony przez - nadyjka88 w dniu 2015-07-06 09:53:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2276
nadyjka88
rasti i tak ładne spadki masz, nie ma co :) a co do treningu, zobacz czy dasz radę z tym samym ciężarem, mi też czasem gorzej idzie ze względu na wiele czynników. Zacznij z tym samym cięzarem co wcześniej i zobacz ile dasz radę, a w ostatnich seriach możesz zmniejszyć, tzn ja tak czytałam gdzieś, że lepiej zmniejszyć w ostatnich seriach, a zaczynać z tym, z którym dało się do 12-15 docisnąć :) Trening ma być męczarnią małą, ostatnie powtórzenia ma być tak wiesz, wyproszone wręcz ;)


Edit. : Nic na plus?! Zobacz swoje plecy i pupę super, lubię zdjęcia wszystko odzwierciedlają Ja zmianę widzę ;)




Zmieniony przez - nadyjka88 w dniu 2015-07-06 09:53:52


Tak myślałam sobie żeby nie zmniejszać na początek, zakwasy zostały tylko w tyłku i tricepsie, więc tym bardziej powinnam dać radę :)
i dziękuję że starasz się doszukać na moich fotach czegoś na plus :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2276
Tak sobie pomyslalam,tzn chcialabym jesli bede mogla, cwiczyc wiecej, cos podokladac w treningu,albo obciac miske, jednak po kolei, 22 sierpnia ide na wesele na ktorym chcialabym wygladac dobrze,zdaje sobie sprawe ze swojej tuszy i wiem ze mega zmian nie osiagne,jednak chcialabym osiagnac maksimum jakie przez ten czs mozna,pozniej wrocilabym do starego planu. Co o tym sadzicie? Mam czas,moge cwiczyc codziennie,nawet 2x dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rasti...nie rób formy "na lato, na plażę, na wesele własne, ciotki, kuzynki czy brata" rób formę na lata, ucinanie miski i dowalanie treningu x2 dziennie nic nie pomoże, prócz tego, że zniechęci Cię to wszystkiego i rozładuje baterie na maksa. Dopracuj michę, daj z siebie 110% na tym treningu który masz, bo jest dobry i nic nie dokładaj, na moje oko i moje skromne zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1687 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15362
nadyjka dobrze prawi, jeżeli masz siłę jeszcze i w ogóle myśli, żeby coś dokładać i więcej ćwiczyć to znaczy, że prawdopodobnie możesz dać z siebie na tym treningu więcej. Poza tym dobrze jest skończyć z myśleniem, że to co robisz jest na wakacje, wesele, urodziny czy inną okazję. To jest zmiana Twojego stylu życia, a na to trzeba czasu i nie da się tego osiągnąć w miesiąc czy dwa. Sama mam ślub za rok i chciałabym wyglądać wtedy jak milion dolarów, ale nie jest to mój cel i jakiś deadline.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Rob forme dla zdrowia. Ramy czasowe tylko zajezdzaja psyche. Wyjatek do zawody, ale to inna bajka i psyche tez zajechana wtedy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2276
Dziewczyny to nie tak..ze cwicze po to czy tamto..treningu potrzebuje bo duzo lepiej sie po nim czuje..pozwala mi rozladowac wszelkie napiecia stresy itd..i wiem ze zwiazana bede z nim juz zawsze..zwyczajnie czasu mam teraz i moglabym cos wiecej ewentualnie...calkowivie zgadzam sie z tym co piszecie..wiem ze zmiany wymagaja czasu tymbardziej z moimi latkami..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ty wez bo sie staro czuje no :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2276
Tetiszeri
Ty wez bo sie staro czuje no :(

Teti nie to miałam na myśli :* tylko gdzies tam w głowie to przeświadczenie że im więcej latek to trudniej ciało zmienić


Zmieniony przez - rastiii w dniu 2015-07-06 17:59:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
No ten podly metabolizm, dziad jedny chce zwalniac. Trzeba lenia gonic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Calenka - nie poddam się.

Następny temat

163cm, 56kg, waga stoi w miejscu, pomocy :)

WHEY premium