SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nauka jedzenia od podstaw...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2276
Bziubzius dziękuję że zaglądasz :* kurcze kilka razy to sprawdzałam, sama zdziwiona,tylko ze to ponad miesiac roznicy miedzy mierzeniem, teraz co tydzień bede robic

Dzisiejszy trening: rozgrzewka ,po 10 min skakanka obunóż i rozciąganie.




2. Coś mi zapierniczyło drugą serie
16.2kg x 15 (15.2kg x 15/4.2kg x 15)L/P
3. Za duzo było w drugiej serii, po 11 x chwila na oddech i dobiłam 4x


Zmieniony przez - rastiii w dniu 2015-04-29 15:32:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2276
Witam
Wrzucam zaległe miski i trening od 30.04 do 03.05. Miski liczone dzisiaj dopiero, spisywalam tylko bo nie mialam w tym czasie mozliwosci korygowania ich, niedociagniec masa, zdecydowanie lepiej rozpiski robic w przod. Plusem jest to natomiast, ze zjadlam az tyle mimo ze mam okres, przewaznie w te dni malusienko w siebie wkladalam, dokuczaly mi wymioty i biegunki.

30.04
Warzywa: brokul, cukinia, sałata lodowa, rzodkiewka
Płyny: woda



Trening: DNT mialo byc cardio ale było 3h latania z kosiarka po ogrodzie.

01.05

Warzywa:
fasolka szparagowa, salata lodowa, kapusta kiszona
Płyny:
woda, kawa z mlekiem






02.05
Warzywa: brokuł, sałata lodowa, ogórek zielony, rzodkiewka
Płyny:woda,kawa z mlekiem,





Trening:DT




2.poczulam tylek
3. Chwieje mna
4.5.6.7.8 ostatnie powtórzenia mocno mocno pala

03.05

DNT
Boli mnie wszystko co wczoraj pracowalo :) uda,tylek,plecy, lapki, cała góra w sumie.

Warzywa:brokuł, cukinia, salata lodowa, roszponka
Płyny: woda,kawa z mlekiem




04.05 DT

Dalej czuje poprzedni trening. Dzisiaj zaczynam 3 serie dokladac.
Miska dzisiejsza:
Warzywa: brokuł, sałata lodowa,rzodkiewka, cukina
Płyny:woda, kawa z mlekiem, herbata zielona





TRENING: przed rozgrzewka, po rozciąganie




3.lepiej niz ostatnio, tylek i uda palily sie, dalej walcze z rozkladaniem palcow, jednak ciut lepiej jest, na ostatnich powtorzeniach zaczyna mi otwierac je, wczesniej zaczynalo juz po kilku.
4.w pierwszej serii prawe kolano mocno dokuczalo, ustąpilo na kolejne
7. Tu bez zmian, ost powt.czuje bardzo mocno

A tutaj wymiary:
Brzuch i talia stoja, mam tez okres, brzuch wzdety przez to tez.




Zmieniony przez - rastiii w dniu 2015-05-04 14:48:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2276
Witam :)
Dzisiejsze posilki:
Warzywa: sałata lodowa,rzodkiewka,ogórek zielony,seler
Płyny: woda, herbata zielona


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Drugi i ostatni posilek to kiepska kombinacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2276
Tetiszeri
Drugi i ostatni posilek to kiepska kombinacja.

No mam zgrzewke mleka i go upycham, a dlaczego ten jogurt zle? Orzecha dodalam bo T nie bylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Jak zgrzewka to takie uht? To juz w ogole nie jest mleko.Owsianka z mlekiem....a gdzie jakies bialko dobre w tym? Jogurty na polkach sklepowych zazwyczaj nie sa jogurtami tylko bialym substancjami (najlepsze to te beztluszczowe smiecie) z dodatkami, ktorych nie powinno byc w jogurcie. I nie wiem dlaczego kobiety sa przekonane, ze to specjalnie dobre dla nich. Zauwazylas, ze na reklamach sa zwykle pokazane kobiety zajadajace sie 0% z usmiechem? Jogurt ani to bialko, ani wegle, ani tluszcze dobre. Raz na jakis czas nie zabije, ale jako staly element czystej diety, to juz niestety nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2276
Tetiszeri
Jak zgrzewka to takie uht? To juz w ogole nie jest mleko.Owsianka z mlekiem....a gdzie jakies bialko dobre w tym? Jogurty na polkach sklepowych zazwyczaj nie sa jogurtami tylko bialym substancjami (najlepsze to te beztluszczowe smiecie) z dodatkami, ktorych nie powinno byc w jogurcie. I nie wiem dlaczego kobiety sa przekonane, ze to specjalnie dobre dla nich. Zauwazylas, ze na reklamach sa zwykle pokazane kobiety zajadajace sie 0% z usmiechem? Jogurt ani to bialko, ani wegle, ani tluszcze dobre. Raz na jakis czas nie zabije, ale jako staly element czystej diety, to juz niestety nie.

Nie uht..butelki z lodowki, dokoncze i juz nie kupie, a joguty to tak mnie naszlo, kolorowych i z dodatkami nie jadam, dziekuje :) odpuszcze i je, z bialego to twarog, kefir, maslanka i nie 0 % T.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Kefir to mozna samemu zrobic :) Dobre mleko i grzybki kefirowe i fermentujemy :) Ah wiesz dobry twarog to tez lubie i tez pozwalam sobie od czasu do czasu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2276
Witam
Miska na dzisiaj:
Warzywa: sałata lodowa, ogórek,pomidor,
Płyny:woda,kawa,herbata zielona


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2276
rastiii
Witam
Miska na dzisiaj:
Warzywa: sałata lodowa, ogórek,pomidor,
Płyny:woda,kawa,herbata zielona





Trening wieczorem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Calenka - nie poddam się.

Następny temat

163cm, 56kg, waga stoi w miejscu, pomocy :)

WHEY premium