SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nauka jedzenia od podstaw...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2276
Mam pytanie odnosnie zawartości białka w filecie z kurczaka. Jak wybieram "gotowana piers kurczaka " to pokazuje ze 100g na 33b B, a jak wybieram "mięso z piersi kurczaka bez skóry" to pokazuje 22g B na 100g. O co chodzi? Jak mam 100g tego miesa, to dlaczego po ugotowaniu mu przybywa B? W tabelach tez tak zapisane. Zawsze przed przygotowaniem waże mieso, moze tak gotowana jest liczona po przyrządzeniu? To by mi wyszlo ze nie dojadalam białka w tych dniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie przybywa białka, tylko ubywa wody. Jedzenie robi się gęstsze energetycznie. Jeśli pisze "gotowana", no to raczej oczywiste, że mięso jest ważone po obróbce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2276
jurysdykcja
Nie przybywa białka, tylko ubywa wody. Jedzenie robi się gęstsze energetycznie. Jeśli pisze "gotowana", no to raczej oczywiste, że mięso jest ważone po obróbce.

Własnie,a ja wbilam sobie ze waze przed gotowaniem, i taka wage podawalam a wpisywalam juz ze gotowana i mi uciekalo to bialko..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2276
Witam
Miska z dzisiaj:
Warzywa: brokuł, pomidor,
Płyny: woda, herbata zielona



Trening dzisiejszy: rozgrzewka 5min, rozciąganie 10 min





2.lubie mc:) naogladalam sie Waszych filmikow, zaluje ze nie mam sztangi tylko ze sztangielkami sie bawie, dlaczego odkladacie ja na ziemie? Ja sztangielki trzymam caly czas w dloniach i schodze z nimi tak z cm nad ziemie ale nie odkladam, najwiekszy talerz mam 5kg, i tak w rece te male jak na Wasze ciezary 24.2kg., najbardziej przeszkadza mi to ze palce mi rozwija na kilka ost powtorzen. Dzisiaj ost serie robilam rak ze nie schodzilam do ziemi tylko tak ze sztangielke opuszczalam ponizej polowy lydki,i bylo mi latwiej, caly czas plecy czulam.
3.mocno mnie meczy..udo tylek palą
4.dokladalam i sama zdziwiona dałam rade,w 3 serii z 11.2kg juz bylo ciężko, zmienilam ustawienie, juz nie podpieralam sie przedramieniem na kolanie tylko na wyprostowanych nogach , tułów rownolegle do podloza a reka podparta o fotel i dało rade, pracowaly zdecydowanie plecki, jak sztangielka na dole to robilam jak Teti pisala, maksymalnie rozciagalam bark i plecki i co kolejne powt to trudniej bylo do gory ciagnac,i naprawde ten lokiec wyzej nie pójdzie
5. Kilka ostatnich to juz walka
6,7. Dolozylam i tak jak wyzej, mocno mocno czuje ostatnie, zspewno zatrzymam sie na nich troche dluzej
8.bez dokladania ale w ostatnich to chwilami zastanawiam sie czy ta reka rusza sie czy w miejscu stoi

Czekam na poniedzialkowe pomiary..czuje ze bedzie wiecej, jakas taka mocno nabita jestem i troche opuchnieta. Miesiac tego treningu za mną, 2 tygodnie po 2 serie i 2 tygodnie po 3.



Zmieniony przez - rastiii w dniu 2015-05-16 09:05:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2276
Witam
Miska na dzisiaj:
Warzywa: brokuł, sałata lodowa, pomidor
Płyny: woda, herbata zielona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2276
Witam cieplutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak tam dieta i treningi rasti ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2276
Witam cieplutko
Wracam po przerwie do ktorej zmusily mnie niezalezne odemnie czynniki :(
Duzo zwalilo sie w jednym momencie, chwilowo musialam wyjechac, ciezarkow ze soba nie mialam, wiec trening silowy zawiesilam, w miare mozliwosci robilam p90x3, miska przez ten czas ogolnie czysta chociaz nie liczona, wymiary zachowane, balam sie bardzo ze podciagne w gore w tym czasie, od poniedzialku wracam do treningu. Rozklad BTW zostawiam, trening ten sam dla poczatkujacych, bo raptem miesiac go robilam, pytanie tylko czy zaczynac calkiem od 2 serii ? bo zrobilam 2 tygodnie x 2 serie i 2 tygodnie x 3 serie. Aktualne zdjecia i wymiary wstawie przed poniedzialkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałaś troche długą przerwę, z tego co widać, na moje oko ja zaczęłabym od samego początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2276
Czesc :)
Zapomnialam ze w szybkich enter wysyla. Tak jak opisalam...wracam do treningu i dzienniczka..nie chcialam zawracac tylka samymi wpiskami z diety i info ze robie cos z p90x..teraz w miare mam wiekszosc sytuacji wyklarowanych i moge cokolwiek planowac :)
Twoje postepy juz mam na bierzaca :P gratuluje wytrwalosci i zazdroszcze tego miesiaca ktory ja stracilam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Calenka - nie poddam się.

Następny temat

163cm, 56kg, waga stoi w miejscu, pomocy :)

WHEY premium