SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nastula vs Kubacki + w tle list Nastka do kibiców

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
możecie mi wierzyć, lub nie. ale w wielu tradycjonalistach nie tylko mma ale nawet bjj budzi autentyczną niechęć i patrzą na nie z góry. z czym się już spotykałem. nie sądzę, aby Kubacki pozował, ale że naprawdę tak myśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Jak zobaczyłem temat, to pomyślałem, że Nastula już się żegna z bliskimi przed walką .

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 517 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7139
Jodan - odnośnie polityki miał to być delikatny sarkazm:) biorąc pod uwagę to co się dzieje teraz w Polsce. Nie jestem zwolennikiem PSL i dlatego tak napisałem. Jeżeli krytykujesz nas za to co napisaliśmy, nie oglądając tego wywiadu to chyba też się nie popisałeś. Napisałem, że Kubacki narobiłby w pory przed Pride. Może trochę przesadziłem, ale padały na tym forum dużo większe obelgi na zawodników, działaczy itd. i gdyby każdy się tak czepiał, to byłoby kiepsko:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
Moze ktos napisac co jest w tym wywiadzie albo wrzucic go na cos innego bo z megaupload nie mozna juz sciagnac

Zmieniony przez - mman w dniu 2006-10-17 17:16:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 517 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7139
Jak taki Kubacki mógł powiedzieć, że Paweł Nastula nie rozumie istoty judo? Przecież to jest śmieszne. Paweł ma duszę wojownika, Kubacki wolał zająć się polityką i tu jest konflikt. Kubacki uważa, że Pride, UFC, mma to nie sport i że wzbudza agresję wśród młodzieży. Powiedział, że Paweł zrobił to tylko dla pieniędzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9
No Paweł do dzieła, wszyscy wierzymy w Ciebie, ''Barnett Knockout...''

"Być zwyciężonym i nie ulec-to zwycięstwo
Zwyciężyć i usiąść na laurach-to porażka"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
No właśnie. Te wypowiedzi Kubackiego są żałosne!
Zazdrości Nastkowi, czy co?

Jeszcze w politykę się chłopak bawi(duży minus w moich oczach - bez względu na osiągnięcia sportowe).

Przez ludzi o Takim nastawieniu(jak K.) sport w tym kraju ogólnie leży.
Kubacki to przykład człowieka, który coś tam kiedyś osiągnął i teraz jedzie przez resztę życia na tej legendzie(i może mam się go bać, bo jest duży i silny, i na zasadach Judo pobiłby mnie - Panie Jodan, co to za argument?). On(K.) to dopiero osiadł na laurach.


Chcecie sportu? To trenujcie dla siebie - nie dla organizacji/związków/reprezentacji, bo nic dobrego z tego wyjdzie.
Zaszczują was w przyszłości(banicja), jak nie będziecie grzecznymi pieskami na każde zawołanie władz(jakiegoś związku/klubu, itp). Później próby samobójcze(jak niedawna historia jednej zawodniczki Judo).
_____________________________________________________________________________

Zmieniony przez - Tanie_Wino w dniu 2006-10-17 17:55:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
I własnie tu się nie rozumiemy. Ja staram się utrzymywać dyskusję na jakim takim poziomie, zebyśmy się nie musieli wstydzić. To jest moja rola na tym forum. i wykonuję ją tak jak potrafię. jestesmy już forum SdW, a szykuje się prawdopodobnie jeszcze jedna fuzja. Trzeba trzymać poziom.
Że obelgi padały? To trzeba się starać, zeby przestały padać. Bo będziemy dreptać w miejscu i coraz więcej wartosćiowych userów nas będzie opuszczać zniesmaczonych. powiedzcie mi, gdzie są doradcy tego działu, nie licząc baby?
Odnośnie poglądów Kubackiego... nie podzielam ich i nie pochwalam. Są dla mnie śmieszne, ale staram się go zrozumieć, wejśc w jego punkt widzenia. Zrozumieć, co nie znaczy usprawiedliwić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
"DJ Smalec, łomatko, tylko nie to. sami widzicie, ze tą stajnię augiasza ktoś musi wysprzątać. "

czy mozesz mi napisac o co ci chodzi? Zadałem normalne pytanie ,jako nieznający tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 517 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7139
Masz całkowitą rację, zgadzam się, przyznaję do błędu, mogłem to zrobić z klasą, ale sposób w jaki zwróciłeś nam uwagę wywołał troche u mnie agresję i stąd ta dyskusja. Jestem jak najbardziej za tym, żeby była kultura. Gdyby analizować tak każdego wypowiedzi, tak jak Ty to zrobiłeś z Kubackim, doszlibysmy do wniosku, że tak właściwie każdy ma odrobinę prawdy i trudno nam się ustosunkowywać do jakichkolwiek wypowiedzi. Nie jestem zwolennikiem, że wszystko jest czarne, albo białe, ale staram się na to spojrzeć bardziej ogólnie i dochodzę do wniosku, że Kubacki nie ma racji:) Poza tym zazwyczaj po tak kontrowerysjnych wypowiedziach padają kometarze "na gorąco", bez żadnej analizy, stąd brak kultury i chamstwo (często później żałowane):)
Wniosek z tego taki(zresztą nic nowego), żeby pomyśleć zanim wypowie się swoje zdanie:)
Pozdrawiam:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 walki dodane do BUSHIDO 13 !

Następny temat

Jak uderzać wyżej nogami ?

WHEY premium