SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nastula vs Kubacki + w tle list Nastka do kibiców

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Jodan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 491 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14527

"O sporcie jesteś pokojem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
nie zdązyłem edytować. wiec...

WiemTo, byłbym ostrozny przed rzucaniem obelg, zwłaszcza że ty i JohnnyDepp w walce Kubackim zapewne narobilibyście w pory zawczasu, jeszcze przed wejsciem na matę bo potem pewnie nie zdązylibyście nawet pierdnąć. I to nawet was dwóch na niego jednego.

To człowiek bardzo zasłużony dla naszego sportu, doświadczony zawodnik, a że ma takie a nie inne poglądy to nie znaczy, że macie go mieszać z błotem. To nie Frytka czy inny Latkowski.

pehr_ling, podziękować sobie możesz na priva, a nie w publicznym poście! co takiego oprócz spamu wnosi twoja wypowiedź? naprawdę mam już dośc ostrzegania.


Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-10-17 16:06:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Jodan ja sie nie wypowiadam w kwesti jego osiagniec na macie tylko adekwatnie do jego wypowiedzi dotyczacych MMA które nijak maja sie do rzeczywistosci.
Gada jak polityk(którym zresztą jest) mieszajac pojecia i robiąc wode z mozgu tym którzy dopiero w to wchodzą.

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5911
Dawno nie zaglądałęm na forum ... ale się z Ciebie Jodan strażnik Teksasu zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 517 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7139
Po co te nerwy....skoro każdy ma prawo do własnych poglądów, to takie są właśnie nasze, nikt nie pisał, że Kubacki to jakieś zero i nikt nie miesza go z błotem. Wiem, że sporo osiągnął i godnie reprezentował nasz kraj. To jasne, że nie mielibyśmy szans z Kubackim i być może narobiliśmy w pory, ale każdy ma prawo do swojego zdania. Kubacki jest osobą publiczną, a osoby publiczne muszą liczyć się z tym, że ludzie oceniają to co mówią. Bez względu na to, czy im się to podoba czy nie. Uważam, że w tym sporze rację ma Nastula, a pisząc wcześniej "niedlikatnie" miałem na myśli, że zapewne Kubacki nie miałby odwagi wystąpić w Pride. Nie bądź człowieku taki święty. Może to Kubacki zszedł ze ścieżki judo, skoro reprezentuje teraz PSL. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
A ten josh Barnett to dobry jakis kozak jest,pytanie laika .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
"wielki szacunek należy sie Pawłowi.niesamowite , że nie osiadł na przysłowiowych laurach, spróbował czegoś nowego i to od razu z tak wysoko ustawioną poprzeczką - dla mnie to jest poprostu prawdziwy wojownik. ambicja, determinacja, siła charakteru(...)" ...............dokładnie

"...ale się z Ciebie Jodan strażnik Teksasu zrobił" ......... słusznie

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Dj_Smalec Barnett to pierwsza trójka na świcie i chyba najtrudniejszy przeciwnik z jakim spotka się Paweł!

Co do wypowiedzi Kubackiego z programu "Ring wolny" to odnoszę wrażenie, że on nie wie o czym mówi, albo wymyślił sobie jakiś chory sposób promowania siebie jako polityka - to moje zdanie

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
DJ Smalec, łomatko, tylko nie to. sami widzicie, ze tą stajnię augiasza ktoś musi wysprzątać.
baby, to było serio?

Odnośnie Kubackiego... tak, zarówno on jak i wy macie prawo do swojego zdania. nie oglądałem tego wywiadu, ale powiedz mi, czy Kubacki obrzucał wyzwiskami zawodników Pride? jakas kultura dyskusji obowiązuje, nawet tu.
i co ma wspólnego z tym wszystkim jego brudzenie sobie rąk polityką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1394
"Eric Esch vs. Sean O'Haire" - czy Butterbean nie walczy przypadkiem z Huntem ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 walki dodane do BUSHIDO 13 !

Następny temat

Jak uderzać wyżej nogami ?

WHEY premium