SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nastula vs Kubacki + w tle list Nastka do kibiców

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Wtrące swoje trzy grosze do naszego offtopa: DLA MNIE GWAŁCICIELE/PEDOFILE/SADYŚCI to coś gorszego niż zwykli przestępcy. Co do pisania bzdur, że ktoś był prowokowany i wrobiony przez jakąs dziwkę też nie wierzę, tym bardziej, że od oceniania tego typu pspraw są sądy, które wydają PRAWOMOCNE wyroki - nie mnie (ani nie wam) je podważać, swoimi teoriami spiskowymi kobiet przeciwko "normalnym inaczej" (co wielokrotnie widać było na tym forum)...
Zakończmy tego offtopa i każdy następny tekst o Borucie tutaj będę kasował!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Usunięty przez Jodan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2466
Trudno się nie zgodzić. Dlatego musiałem na to zareagować. Jeszcze parę stron temu Jodan pisał, że trzeba trzymać poziom. Propagowanie przestępstw przez uczestników forum może wpływać na całe środowisko. Ludzie, gdy się dowiadują co trenuję, czasami się dziwnie patrzą i pytają o powiązania z nielegalnymi walkami w klatkach i tego typu ******łami. Nie mamy dobrego PR i trzeba walczyć z baranami.

Nie lubię podpisów pod wypowiedziami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Wlasnie slucham Kubackiego i co moge powiedziec-poj.ebalo go

Kubacki:"Zgubil droge do...Droge wojownika" Ja pier.dole to brzmi jakby wszedl na ciemna storne mocy

Nastek:"Rafal nadawalby sie do rzutu beretem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
po obejrzeniu tego śmiało moge chyba stwierdzić ze Kubackiego(o dziwo nie tylko jego)zaślepiło to co on sam gada.Powiem szczerze ze jego teksty i teksty niektórych laików(jak choćby tych z awf-u, których pokazywali)w zasadzie nie różniły się niczym,może poza tym że Rafał próbował zasłaniać się jakimiś badaniami,dowodami czy czyms takim
Generalnie jak na doktora to Rafał kompletnie się nie popisał.Jest strasznie zamknięty w tym co mu wpoili i w ogóle nie przyjmuje do wiadomosci że moźna coś rozwinąć,że można poszerzyć horyzonty myśleniowe,nie wiem,być moze brakowało mu zajeć z filozofii bądż etyki na tym AWF-ie(wiem że teraz są takie zajęcia,ale moze kiedyś nie było,albo Kubacki nie uczęszczał na nie...)

Strasznie mi się rzuciło w oczy to jak pod koniec zarzucał Nastkowi ze nie rozumie drogi judo i że nie wie o co biega w filozofii judo...Nie kumam tego jak można zarzucić komuś takiemu jak Nastek,komuś takiemu co tyle osiagnął że nie kuma o co biega w filozofii judo...
Kubacki nie osiągnął tyle w tej dyscyplinie i jao zawodnik nie osiagnie tyle już nigdy i on śmie mówić Pawłowi że nie rozumie ich filozofii???

Ośmieszyłeś się panie Kubacki i tyle,a szkoda bo lubiłem Pana

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Najlepiej podsumował go Nastek mowiac ze: "Kubacki w czasie swojej kariery zawsze był tym co bardzo sie bał" Nic dodac,nic ujac

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Występ Rafała "to udowodnione naukowo" Kubackiego był żenujący po prostu Kreowanie się na intelektualistę mu poza tym kiepsko wychodzi. Już mi się nawet błędów w wywodach pana doktora, co to myli ostracyzm z oportunizmem wyliczać nie chce

Na pocieszenie pozostaje, że to nie tylko u nas takie szopki, byłam niedawno we Włoszech i wpadła mi w ręce pozycja pt "Sztuki walki: aikido, karate, kendo, kung fu", w której gdzieś 1/5 poświęcona była...MMA, a konkretnie uświadomieniu czytelnika, jakie to wynaturzenie i źródło zła wszelkiego. Na charakterystykę każdej z SW zostało w efekcie po 2 stronniczki

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
nie gadajcie, że ktoś temu bucowi dał doktorat bo jeśli to prawda to juz wiem dlaczego obiegowe są twierdzenia, że w Polsce można kupić wszystko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4180
Największą przykrość sprawiło mi że materiały filmowe były tak dobierane aby popierać pana Kubackiego, któremu żal dupe ściska że wpier.dol zebrałby od Nastka,nie tylko w vt ale moim zdaniem w Judo, zresztą mu się troche nie dziwię, jakby sprzedawał się jako wojownik, a nie byłbym na siłach tego udowodnić ani jaj bym nie miał, to też bym się pewnie duchowościa zasłaniał, jak i wiekszosć tradycyjnych mistrzów , popierając swoje tezy na filmach

>>gameness<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Jeszcze mu doktoratu nie dali, ale pewnie robi...
http://www.awf.wroc.pl/awfnew/site.php?ID=Sktmds_zsw 


P.S.
Może zebrać kilka osób(kto jest z Wrocka), i pójść do Pana K. na konsultacje porozmawiać?
_____________________________________________________________________________

Zmieniony przez - Tanie_Wino w dniu 2006-10-20 18:52:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 walki dodane do BUSHIDO 13 !

Następny temat

Jak uderzać wyżej nogami ?

WHEY premium