SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nastula vs Kubacki + w tle list Nastka do kibiców

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533



DJ_Smalec - Wystarczyło przejrzeć forum(ale jesteś leniem i nie chce Ci się)...to byś wiedział.

Łamiesz jedną z reguł, która jest nad przyciskiem "Wyślij Odpowiedź"...
_____________________________________________________________________________

Zmieniony przez - Tanie_Wino w dniu 2006-10-17 18:07:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Zawieś sobie regulamin forum nad łóżkiem.Nie mam czasu kopać archiwum aby czytac historie tego zawodnika.Pytałem krótko ,a tu sie rozwodzicie .Odpowiedź na pytanie uzyskałem ,dziekuje bardzo i życze wytrwałośći we wdrażaniu regulaminu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
Rozumiem niechęć kubackiego do początków BJJ, rozumiem, że dla niego to są zbyt brutalne walki, że nie ma w tym wszystkim żadnej głębokiej filozofii i że martwi się o poziom agresji społeczeństwa, ale nie mogę pojąć jego problemów z tłumaczeniem dlaczego Nastula został zaduszony i dalej żyje :)

Przecież w Judo też są duszenia i panowie (oraz panie) się duszą i jakoś żyją dalej. Kubacki powtórzył to dwa razy, więc chyba ma z tym duży problem.

Rozumiecie coś z tego ?

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2082
Zdaję mi się że Kubacki to taki Tomaszewski w wersji Judo, czyli wielki negator i krytyk rzeczywistosci sportowej w jakiej kiedyś egzystował. Obydwaj kiedyś odnosili wielkie sukcesy w swej dziedzinie, mieli swoje "tłuste lata" i teraz stoją zawsze w opozycji do nowego. A Robią to tylko po to by wzbudzać sensację i nadal o nich pamiętano lub ewentualnie z czystej zazdrości (o sukcesy, pieniądze itd.) Przykre że w Polsce wszelkie srodowiska (w tym także sportowe) są pełne zawiści i waśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 517 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7139
Kubacki: "...Paweł nie do końca zrozumiał judo..."

nic dodać nic ująć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
Kubacki: "...Paweł nie do końca zrozumiał judo..."
a w domysle: "za to ja zrozumialem i tylko moja interpretacja ma racje bytu"

Spoleczenstwo trzeba edukowac w zakresie mma, bo wiekszosci ludzi kojarzy sie ono z wsadzaniem palcow w otwory fizjologiczne, wydlubywaniem oczu i katowaniem do nieprzytomnosci. P. Kubacki nam w tym nie pomaga. Napisalbym, co jemu gdzie, ale obawiam sie, ze znizajac sie do poziomu idioty takowy moglby pokonac mnie doswiadczeniem.

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
Własnie przesłuchałem "ring wolny". Po prostu mnie zatkało, za nerwowy chyba jestem na to. Nie chce mi sie nawet wymieniac i komentować bzdur, głupich pytan skierowanych do Pawła.
Panie Kubacki - noł koment kurva (jak to mowil Arnold w filmach Knife)

"ale obawiam sie, ze znizajac sie do poziomu idioty takowy moglby pokonac mnie doswiadczeniem" <- dobre

Zmieniony przez - Tony Scarf w dniu 2006-10-17 19:41:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1829
Wlasnie tego Kubackiemu nie moge odpuscic! Tego co powiedzial o Pawle, ze nie zrozumial Judo i zasad Judo, ze nie wymieni Mistrzow Judo i pozniej, ze nie rozumie slow o cudzyslowiu. Przeciez to jest ponizanie czlowieka, ktory odniosl wiecej sukcesow w Judo niz wyszczekany Kubacki. Wstyd! On ponizjac Pawla sam sie ponizyl do poziomu Leppera, bo w chyba w jego partii byl czy jest i nie pomogly szkolenia gestykulacji czy obycia, takie jak mial przewodniczacy Lepper. To, ze Pawel nie jest wygadany czy wylewny, nie znaczy, ze nie odnalazl w Judo tego o czym staral sie mowic Kubacki. A oprocz zazdrosci o slawe, wyniki i nawet finanse, Kubacki zatracil sie w polityce i jest zaszczuty przez to srodowisko. Przykre...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Nastula nie rozumie idei judo i sprzedałsiedla kasy :) lol - mógłbym używając takiego rozumowania powiedzieć zupełnie subiektywnie, ze dla mnie Kubacki to idiota bo już w 3 partii z kolei chyba jest :) na pewno byłw Samoobronie a teraz w PSL :) dlaczego to robi? dla idei czy dla kasy?

nawet jesli Nastula idei judo nie rozumie to Kubacki nie rozumie co znaczy byc uczciwym człowiekiem :) dla mnie to oszust, populista i osobnik który dla własnej korzysci powie i zrobi wszystko :) jak Andrew L. od którego zreszta nie wiele sie różni :)

do Jodana - mysle, że mam prawo wypowiadać swoje poglądy używając słow obecnych w słowniku jezyka polskiego :)

a idei Judo to nie rozumieja chyba Ci, którym jego olimpijska wersja mózgi rozwodniła do cna :) Judo to taka sama sztuka walki jak kazda inna i nalezy sprawdzac jej skuteczność bo inaczej zdegeneruje do postaci żałosnej takiej jaką prezentują hiper-super-extra tajemne i niesamowite systemy rodem z Shaolin albo z "Ciemnego Zakonu Wojowników-Zabójców Ninjutsu" :) Judo od samego początku miało służyc walce a to, że jakaś grupa oszołomów chciała z niego zrobić produkt olimpijcki dla małych dziewczynek, taki o duzej oglądalności i z którego wyeliminowano wszystko co kontrowersyjne tylko dlatego żeby zachować poprawność polityczną - to co mnie to obchodzi?

zawodnik judo ma prawo sprawdzac swoje umiejetnosci w porównaniu do zwodników wywodzących sie z innych stylów a odmawiac takiego prawa moze mu tylko idiota albo tchórz, który sam nie miałby dość odwagi, żeby sie sprawdzić z najlepszymi :)

P.S. NIKOGO NIE OBRAŻAM, TYLKO WYRAŻAM SWOJE POGLĄDY :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
Zgadzam sie z tym co piszesz Cretino. Tylko szkoda ze taki Kubacki nigdy nie przeczyta tego co tu piszemy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 walki dodane do BUSHIDO 13 !

Następny temat

Jak uderzać wyżej nogami ?

WHEY premium