SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nastula Highlight by CrazyFrog

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4934
wow za***iste obydwa..mistmar dokoncz jeszcze ten twoj i bedzie fes wypaśny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
man, to jest cool! szaconek za ten HL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Prawda,wlasnie w sztuce HL o to chodzi o ile mi sie wydaje,zeby stopniowac napiecie,pokazywac jakby seriami poszczegolne kawalki( klepniecia rekami itp) i miedzy ostrymi kawalkami wrzucac takie na rozluznienie,zdjecia kawalki treningow,jakies wycinki gazet itp. Dobre dobre mistmare,dla Was obu nalezy sie duzo Sog,bo kawal dobrej roboty.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Dzięki, ale to dopiero jakaś 1/3. Ech nie wiem czy filmik nie będzie za długi, i chyba będę musiał przyciąć muzyczkę bo 4min to chyba troche za dużo. A może nie? Jak sądzicie?

CrazyFrog, sorry że gadam o moim HL w Twoim temacie ale nie chciałem tworzyć nowego, skoro już Ty to zrobiłeś. Mam nadzieję że nie jesteś o to zły or something.

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
spoko, rób jak chcesz. jesli bedzie dobre, to nie za duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Mistmare luzik

A co do samego hl to bardzo fajny

Zmieniony przez - CrazyFrog w dniu 2006-05-30 15:19:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5435
no rzeczywisice Mitsmare kozacki ten Twoj HL....o odrazu mi sie spodobal ten kawalek jak podawal sobie Nastula rece po i przed walkami ... a tak wogole to zauwazcie ..przy tym powitaniu w Pride jak zmienila mu sie muskulatura w porownaniu do poprzedniej i to nawet nawet bardzo wyraznie widac jak ze w 1 walce szczulejszy a potem w 2 juz kozacko

,, Wole w sercu masz
walczysz i wygrywasz... "

JUst DO it !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
keradson, ty nie mów takich rzeczy bo zaraz wpadnie Marian albo Pinec i skasuje za punkt 1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101




A to fragment mojego co sądzicie? Brakuje mi jeszcze walki z Minotauro i wtedy mogę sklejać do kupy. Ma ktoś może tę walkę?

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łukasz Maszczyk mistrzem UE w boksie

Następny temat

pytanko o rozklad treningów

WHEY premium