SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Napoje - jakie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
S.m.p.a - popieram, jak raz za czas się napijesz coli light to co, umrzesz od tego ? Ile ludzi pali po 2 paczki fajek dziennie i co ? Także do wszystkiego trzeba podchodzić z dystansem, PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
się zgadza się

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
więc zacznijcie polecać też palenie papierosów.
Czy ja mówię że nie wolno? Nie. Mówię że to shit i polecanie tego jest głupotą, a co każdy z Was zrobi to już jego problem. Każdy ma swój wybór.
Ja nie piłem nigdy coli? 3 dni temu obaliłem pół litra bo jestem na low carb i po prostu żeby nie zjeść jakiegoś batona musiałem coś słodkiego zjeść\wypić. Ale na pytanie co pić nigdy bym nie powiedział że cole, no dajcie ludzie spokój

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
problemem tego forum jest to ze o co ktos by nie pytal , to wina jest brak diety .

a jak ktos pyta sie co wolno w diecie , to pewnie , cola pepsi i wszystko inne .

a znajdz takie cos w zapisce, np puszka coli w srode to zaraz cie zjada bo to shit .

no ale coz , kolorowy nick i moze sobie bla bla blowac bo "wszystko jest dla ludzi".

aspartam ? pewnie , co on szkodzi . dorzuc jeszcze zelki i kitkata . wkoncu nie jestes profesjonalista i nic ci nie szkodzi . nie chcesz shitow ? jedz , tak ci powiedza z kolorowym nickiem , co z tego ze nie chcesz, tego nie doczytaja

autor nie chcial chemicznych shitow , a wy albo nie rozumiecie txtu albo wedlug was cola ma w sobie malo "chemii". to jest konkretny topic a nie czy cole sobie mozna popic czy nie . autor wyraznie napisal ze bez shitow

___
EOT . nie chce mi sie odpowiadac jesli ktos nie potrafi zrozumiec prostego zdania z pierwszego posta

Zmieniony przez - psonic w dniu 2008-07-12 23:36:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78
Heh.. koledze polecacie cole, a ja jej uzywam jak śruby nie puszczaja. Zerknijcie kiedyś na etykiete, same "E"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
rzeczywiscie, to widocznie juz nie mam bebechow...bo mi cola wszystko wypalila...widac da sie bez nich zyc
wiekszosc dalej nie rozumie..ze wazna jest ilosc kalorii i ich pochodzenie jakosciowe...
a nie to czy wypijesz iles tam chemii z aspartamu itd...swoja droga ciekaw jestem ile osob z Was uzupelnia diete odzywkami - przeciez to sama chemia!!!

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
śruby nie puszczaja

cola nie rozwala metalu, tylko rdze, i jest to udowodnione

Ja tam pije to na co mam ochote i co mam pod ręką.

pozderko

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
zyjecie w swiecie magii i mitow, istne sredniowiecze. szczegolne wlasciwosci coli zwiazane z usuwaniem rdzy (a nie stapianiem metali, lol) zwiazane sa z kwasem ortofosforowym(V) w niej zawartym. o tym sie uczy w podstawowce chlopcy.

jesli nie chcesz "chemii", to prosze cie, zdefiniuj "chemie". czy witamina c nie jest zwiazkiem chemicznym? bo dam sobie reke uciac, ze gdybys w skladzie znalazl 3-keto-L-gulofuranolakton z panika wyrzucilbys taki produkt z obawa, ze wyrosnie ci chitynowy pancerzyk.

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 790
nie no prosze was nie polecjacie mu coli czy innego badziejstwa.
Woda to podstawa bo nie można sie czepiać jej skałdu, najlepiej nie gazowana szczególnie przed i w trakcie treningu po juz możesz z co2 jak wolisz gazowaną.
Mleka, Jogurty naturalne, Kefiry. Co do soków to zależy jakie, najlepiej to sam wyciskaj sobie soczki, masz pewnośc ze sa zdrowe i dadza sie pic
Herbata? w sumie tak ale raczej bez cukru tak mi sie wydaje ;)

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Rany sami asceci Aspartam to tylko połączenie dwóch aminokwasów, czyli związek organiczny. Nie widziałem badań stwierdzających że jest niebezpieczny dla ludzi. Te robione na szczurach, ukazujące rzekomo jego niebezpieczeństwo mnie nie obchodzą, podawano mega dawki i nie jesteśmy gryzoniami. A przyjętych bezpiecznych dawek nie przekraczają nawet Amerykanie, bo to w zasadzie niemożliwe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co o tym sądzicie? combo redukcyjne

Następny temat

Ryz , kasza

WHEY premium