SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najsmaczniejsze z najsmaczniejszych białek

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 1422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie każdy jeden typ, najsmaczniejsze białko jakie piliście. Ostatnio mam pecha i trafiam albo na średnie albo tak neutralne że słabo czuć smak.

Ja bym stawiał na nutrend whey- biszkoptowe lub sfd whey - truskawka banan.

Liczę na ciekawe propozycje w rozsądnych cenach do 60zł/700g
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33158 Napisanych postów 23225 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278192
Dla mnie smakowo tylko SFD i Allnutrition ( cała seria WHEY jest super ) biotech i activlab nie podeszły smakowo ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ja bardzo milo wspominam smak czeko od Sci-teca whey 100% professional, ale to bylo z 10 lat temu

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Większość smaków od sfd przetestowałem to słony karmel, słone masło orzechowe, chyba się najbardziej przebijają wg mnie, z innych czerwony scitec truskawka. Reszty nie pamiętam smaków żeby mi zapadły w pamieci

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
dla mnie najlepsze jakie pilem
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Delicious_Protein-opis38278.html
smak biala czekolada-brzoskwinia,
jednak jak celem jest komponenta smakowa to musisz liczyc sie z tym, ze samo bialko moze zawierac nieco mniej bialka w bialku, co jest niestety zabiegiem ktory poprawia smak danego produktu. z innych produktow bardzo milo wspominam bialko sicteca superb rowniez jedno z lepszych smakowo jezeli chodzi o proteinki no i badz co badz whey gold standard z optimuma tez mi podchodizly bardzo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko smak to ze bedzie tam 74 białka a nie 82g w 100 to malo zmienia. Daje sie bardziej kopata miarkę. Po prostu lubie czasem chlusnąć coś smaczniejszego. Na siłce już walcze z 10 lat więc nie panikuje z powodu 5g wiecej cukru :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Trec Whey Czekolada-Wiśnia

MISTRZOSTWO ŚWIATA

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
all nutrition i sfd nie polecam maja posmak chemiczny . olimp smakuje dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Jak TomQ AllNutrition i SFD z serii Delicious to moi faworyci.
Ja lubię klasyczne smaki jak wanilia czy czekolada
Z Treca też mi zawsze podchodziły białka

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Mi osobiście nigdy nie smakowały odżywki białkowe Olimpu, czy Treca. Są one tak mało wyraziste (piję tylko z wodą, z mlekiem nie da się zrobić złego smaku) jakbym pij wodę o jakimś tam posmaku. Takie flaki z olejem,które wypije i zapomnę, co piłem. Brak jakiejkolwiek przyjemności z picia.

Jeżeli lubisz intensywne smaki, to zdecydowanie polecam co z wymienionych poniżej:

1. Scitec Whey Professional (czerwony, niebieski). Wszystkie smaki.
2. Allnutrition Pro Whey (czekolada, kokos, wanilia z tofu, czy truskawka).

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
a ja sie udziele w druga strone. pare dni temu do zamowienia dostalem probke whey'a o smaku maslo orzechowe z bananem od 6pak nutrition. nie sadzilem, ze mozna zrobic tak niedobre wpc, nie dalo sie wypic, wylalem a jak wstrzasnalem szejkerem, to szejker o pojemnosci 0.75l zamienil sie od srodka w jedna wielka piane


Zmieniony przez - czellista w dniu 11/17/2019 12:37:05 PM

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ostatnio kupilem taki syrop ciasteczkowy od 6paka. Wzialem tylko na palec sprobowac. Po 2 sekundach bez zastanowienia otworzylem szafke i do kosza. Chemie czulem jeszcze 5minut. Chyba nie dostaja do sprobowania przed produkcją...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer Mutant Mass

Następny temat

Początkujący 22 lata: Warto inwestować w białko , ćwicząc w domu?

WHEY premium