SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze metody na odchudzanie - SPAM vol. 10

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126772

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Nie, no po co sie wyprowadzac, to fajne dzieciaki, ja mowie o swoim subiektywnym uczuciu...choc jak widac moja postawa zaniepokoila rowniez ich, ale upieke im sernik wiedenski w nagrode

Dokladnie o to mi chodzi, Maya- najlepiej byloby nie byc 'w', ale nie byc tez 'poza'. Awykonalne

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ech, mnie wkurzaja takie "pseudo-rodziny" wszystko ladnie pieknie, a pozniej ludzie koncza studia i raz-dwa zapominaja o sobie.

Ja tam sie od takich inicjatyw trzymam z dala, nie odczuwam zadnej potrzeby bratania sie, no i w koncu przylgnelo do mnie miano "niesocjalnej"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Jako, ze umiem znalezc sobie znajomych,ktorzy mi pasuja i dziela ze mna podobne zainteresowania to normalnie bym sie nie martwila, ale to byl cholernie trudny rok.
Skadinad nie wiem co mam robic, czy ubiegac sie o akademik i miec na silke 5 min, do med school 10 min z buta czy wyprowadzic sie do miasta za podobna cene i miec wlasne mieszkanie, choc dojezdzac. Ale na to mam duzo czasu

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
brrryyy

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to chyba jakas porabana jestem Nie odczuwam potrzeby poszukiwania znajomych Na chwile obecna mam wlasciwie tylko trojke. Dwie z nich to mamuski, z ktorymi widuje sie raz na 3 miesiace, a jeden to dobry znajomy z czasow pracy w innym instytucie. Z nim to sie spotykam raz na ruski rok na kawie/lunchu i dyskutuje o 1) problemach ze spaleniem sadla z boczkow; 2) tym, ze nic w projektach nie idzie jak powinno; 3) co moze byc zamiennikiem cyca z brokulami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kasia, czemu: ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
Marta a tak sobie może przez to,że nie chce mi się jechać na trening

boję się,że nie zapanuję nad emocjami







Zmieniony przez - vena84 w dniu 2010-05-10 09:32:42

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tez jakos nie mam duzo znajomych, ale w sumie ciezko utrzymywac mase kontakow, wole malo ale trwale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
lepiej mało i takich,na których człowiek się nie zawiedzie

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
ja jeszcze na takie cuda nie trafiłam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zacząć z Nitrobolonem II (nie tylko)?

Następny temat

Ciekawe fbw ale czy dobrze ułożone?

WHEY premium