SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsza odżywka białkowa dla kobiety

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 101
Bialko jest mi potrzebne głównie do uzupełnienia w diecie przy T3. Zależy mi na dobrym produkcie, by efekty były jak najlepsze, cena nie gra tutaj roli, a jedynie zależy mi na tym by ilość białka się zgadzała, jak i nie męczyć się z piciem tego białka( chodzi tutaj o smak i rozpuszczalność)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12113 Napisanych postów 160584 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1235068
zerknij
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Ultra_Whey-opis33534.html
smakowo sa bardzo dobre

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja myślę że nie ważny jaki smak wybierzesz w takich ilościach nawet najlepsze odzywki się nudzą.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 78 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 322
nie wiem kto Ci naopowiadal bajek, ze zwiekszajac drastycznie podaz bialka suplementujac sie T3 ochronisz miesnie, ale klamal...
poza tym kwestia tak naprawde dawek jakie leca oraz dlugosci samej suplementacji co do ewentualnej utraty miesnia bez typowo anabolicznego "suplementu".

radze Twojemu mentorowi poczytac o progu leucynowym, ktorego bez odpowiednich zabawek niestety samym bialkiem nie podbijemy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebny spalacz?

Następny temat

Animal Cuts -czekam na zdanie osób które go stosowały

forma lato