SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najazd placków się szykuje, kto nie pisze, niech żałuje! Hajtek%doPINK

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131759

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Dziwię się tylko że ludzie kupują carbo...
Rozumiem białko, bo często nie idzie wyciągnąć z żarcia tyle co się powinno, ale węgle są wszędzie
No i powitać wszystkich

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Już wiem na co te Dumbbell Swing:
Przednie aktony barków, dodatkowo uda i lędźwie, czyli dobrze robić z Plecami lub Nogami

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Na chooj kombinować z takimi ćwiczeniami...?
Jak coś jest na wszystko znaczy że jest choojowe

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Słodkich snów
Jak nie da rady Bierzesz owsiane miksujesz z wodą i syropem i włala

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Jak coś jest na wszystko to pali tłuszcz

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Żeby ci nie spaliło przypadkiem
Zamiast tamtego dziwactwa zrób sobie zwykłe unoszenie w przód sztangielkami

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24628 Napisanych postów 68290 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538508
dokladnie

jazyna ale po hvj cwiczysz ? jak tobie nie jest to dane

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Tak, ale zwróć uwagę na to, że po treningu organizm potrzebuje szybki dostęp do węglowodanów. Pewnie dlatego tylu ludzi bierze i pije po treningu carbo + bcaa+ glutamina + ew. amino. proste, aby w pełni wykorzystać "okno anaboliczne"

A, jak wiadomo napój z węglowodanami ( maltodekstryny) szybko dsotanie się do krwiobiegu, nie to co np: ryż biały, który musi jeszcze zostać strawiony, a organizm na to musi wykorzysytać energię.

Uważam, że carbo po treningu jest b. dobrym wyjściem

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ja tam po treningu wolę sobie wypić białko, a węgle dostarczam dopiero w posiłku potreningowym. Ale co kto lubi... Ja tam bym omijał cukry proste zaraz po treningu szerokim łukiem

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko, aminokwasy HI-TEC % PEAK - co i kiedy

Następny temat

PEAK INTERNATIONAL Whey Protein

WHEY premium