SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naciągnięty mięsień klatki piersiowej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6926
Czy można zerwać mięsień bez żadnego bólu lub śladu?
Nie mam ani siniaków, a siła jak była, tak jest. Jedyny problem to czuję ból z lewej strony lewej klatki piersiowej. Ból pojawił się dopiero po wykonaniu dobrych kilku serii z ciężarem od 100 kg.
Dodam jeszcze, że ból przechodzi po krótkim czasie po treningu i nie jest to jakiś mocny ból.
Ja myślę, że to tylko naciągnięty mięsień, ale warto wysłuchać specjalistów.
Proszę o jakieś informacje.
Dziękuję i pozdrawiam


Zmieniony przez - 11Kacperek11 w dniu 2024-07-09 08:40:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9291 Napisanych postów 83136 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 703139
Napewno nie jest zerwany po zerwaniu piersiowego nie podniósłbyś ręki ;/)
1

TRENINGI KATOWICE

KONTAKT:
https://www.instagram.com/bestbodysebastianszmit/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6926
Dzięki za odpowiedź Flex,
A myślisz, że wystarczy delikatnie zejść z ciężarów, dopóki naciągnięcie przejdzie i np. masowanie mięśnia pistoletem do masażu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9291 Napisanych postów 83136 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 703139
Tak , daj sobie trochę luzu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4958 Napisanych postów 4018 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 22704
11Kacperek11

Czy można zerwać mięsień bez żadnego bólu lub śladu?
Nie mam ani siniaków, a siła jak była, tak jest. Jedyny problem to czuję ból z lewej strony lewej klatki piersiowej. Ból pojawił się dopiero po wykonaniu dobrych kilku serii z ciężarem od 100 kg.
Dodam jeszcze, że ból przechodzi po krótkim czasie po treningu i nie jest to jakiś mocny ból.
Ja myślę, że to tylko naciągnięty mięsień, ale warto wysłuchać specjalistów.
Proszę o jakieś informacje.
Dziękuję i pozdrawiam



Zmieniony przez - 11Kacperek11 w dniu 2024-07-09 08:40:12


Obejrzyj sobie na YouTube jak przy robieniu klatki komuś zrywa sie mięsień
Uwierz ze nawet tyłka byś sobie nie podtarl , bez obrazy oczywiście
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12358 Napisanych postów 161203 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1237369
Witaj. Zerwanie mięśnia co już jest dość poważne obrażenie Gdzie w pierwszej kolejności zauważyłbyś bardzo ostry ból oraz wyłączenie funkcji za które odpowiada mięsień piersiowy. Jeżeli Zerwałbyś klatę to uwierz mi że na pewno byś to zauważył nie przeszłoby to obojętnie być bardzo cierpiał z tego powodu i byś widział po prostu że mięsień się skurczył pod winą i klata prezentuje się zupełnie inaczej. Prawdopodobnie mięsień przeciążyłeś naciągnąłeś wymaga on odpoczynku nawet do kilku tygodni. Dla pewności możesz skonsultiwac się z fizjo
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6926
Dzieki za wszystkie informacje.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17831 Napisanych postów 132567 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1462641
jak jest naderwany/nadwyrężony to z pistoletem bym tak ochoczo nie podchodził do tego to jest uszkodzone miejsce a ty je atakujesz dodatkowo wibracjami.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4958 Napisanych postów 4018 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 22704
Jeśli boli przy normlanych czynnościach to można tejpy spróbować

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PCT odblok po 2 letnim cyklu

Następny temat

TRT i NRDI?

WHEY premium