SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na trasie z... - Nowa seria MDTV

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
ja rozumiem ze nasi wszyscy zawodnicy nie zajmuja sie tylko kulturystyka, bo watpie zeby z tego w naszym kraju dalo sie wyzyc

a slodek chyba nie narzeka na stan konta, tak mi sie bynajmniej wydaje

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15063
Wiesz co radek ma swój sklep z odzykami i z tego tez ma ładny zysk ale przecierz nie powinno nas to obchodzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Na tym poziomie jednak mysle, ze nowy bodziec w postaci jakichs urzadzen, ktorych wczesniej Adam nie uzywal przynioslby efekt. A tak jest "tylko" stary dobry Adam, nie widze wiekszych postepow w jego sylwetce. Szkoda, bo ma geny na MS.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
hmmm bieda??nie wydaje mi sie.adam poprostu nie potrzebuje wiecej bo ma genetyke!niektórzy z was mogli by pomyslec troche zanim cos napiszą!******licie o jakiejs biedzie.to ze cwiczy w jednej z najbardziej hardcorowych silowni to to jest bieda??nie oceniajcie kogos jak go nie znacie.

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 54 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
Witam wszystkich zainteresowanych ostatnim filmem "Na Trasie"
widze, ze niektorym z Was po ogladnieciu filmow nasunely sie rozne mysli odnosnie mojej osoby, treningu i sposobu zycia. Pragne Was poinformowac, ze prawda jest to co piszecie, ze w Polsce nie da sie wyzyc z kulturystyki. Nigdy nie mialem sponsora pomimo to potrafilem sie przygotowac starannie na zawody. Kulturystyka to moje hobby a nie zrodlo utrzymania. Prowadze wlasna dzialalnosc reklamowa i mysle, ze moge pozwolic sobie naprawde na przygotowania, ktore przynosza efekty. Jesli chodzi o sam trening i silownie to trenowalem w takich warunkach w 2004 i w 2005 roku mysle, ze nic nie musze zmieniac. Od pieciu lat wyjezdzam regularnie do stanow na 2-3 miesiace trenuje tam na naprawde wypasionych silowniach ale po powrocie na moj zlom zawsze mam tygodniowe zakwasy na kazdej grupie miesni, ktora trenuje u siebie jedynie nogi cwicze na "normalnej" silowni.
Wiec jezeli ktokolwiek z Was chcialby sprobowac treningu na wolnych ciezarach - zapraszam. Chetnie poczytam pozniej wasze komentarze.

Pozdrawiam Adam A
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 280 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10967
Naprawde świetna robota MDTV, dobrze zobaczyć jak ćwiczą zawodowcy. Polska wersja nawet podoba mi się bardziej niż amerykańska. Widać też że robicie postępy bo pierwszy film z serii "na trasie.." na silowni był trochę przynudnawy a kolejne już są naprawę ok Gazeta tez bije na glowe KiFa i SDW, przynajmniej narazie macie dużo mniej reklam.

Odżywek u was raczej nie kupie bo drogo ale gazetke bede kupował :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Mi seria podoba się bardzo. Właśnie odcinek z Adamem Adamskim jest moim zdaniem najlepszy. Słyszeliście kiedyś powiedzenie "dużo sprzętu mało talentu?". Adam jest zdecydowanym przeciwieństwem. Tak na prawdę do osiągnięcia świetnej sylwetki wystarczy minimum sprzętu. Wielu hardcorowych kulturystów w ogóle nie korzysta z wszelkiej maści maszyn i innych pierdół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
seria kozacka
a co do pseudo znawcow z tego dzialu to n/c
sami wpierdzielacie 2,5 grama bialka na kg a i tak jak kupa wygladacie a czepiacie sie o to co je Adam
jak widac po formie to jest to wystarczajaca ilosc tak samo jak trening
wszystko co potrzebne jest sztanga sztangielki regulowana lawka wyciagi brama drazek czyli podstawy

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2090 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44011
Żałuje tylko , że mam taki wolny internet .

Podkreślam , że warto czekać aż filmik się załaduje chociaż trwa to zdecydowanie za długo

Kawał dobrej roboty , doceniam to .

pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marian Glinka nie żyje

Następny temat

Mistrzostwa świata federacji NABBA w Grecji!

WHEY premium