SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na ile jesteś wytrwały w stosunku do swojej diety? (-%

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 782
Nom browarka tez sobie lubię wypić xD . Dzisiaj np wypiłem browarka po czym poleciałem do domku zjadłem pasze xD a następnie brałem kreatynke mono xD...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5433
ja jak pierwszy raz zacząłem trzymać diete to po pierwszym tygodniu chciałem odpuścić ale jakoś się zmotywowałem i trzymalem ją przez 2 miesiące. Potem byłem z siebie bardzo dumny, że potrafiłem wstawac o 6.00 rano, isc do sklepu i jeszcze robic sniadanie i w ogóle, że robiłem 6 posiłków dziennie co też nie jest łatwe tym bardziej , że ja nie pije kawy;p Potem postanowiłem sobie zrobić przerwe i trwa ona juz 1,5 miesiaca xD, ale teraz wiem co robiłem źle i jak teraz będę trzymał diete to juz bedzie łatwiej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
a ja sobie wlasnie robie odsepstwo od diety...
4dniowe szalenie i jedzenia czego tylko chce.
z okazji 18 kolegi wczoraj byla imprezka, troche wodki sobiw wypilem
3 kielbasy z grilla duzo ketchupu chleba wafelkow chipsow itp. i tak do niedzili bede to ciagnac ;>
wkoncu 4-dniowy maraton %%%%%
a od pon. ostra redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
Kolos - prze kolos z Ciebie Jak ja bym tyle zjadł, to kilkudniowa obstrukcja gwarantowana. Co jeszcze podczas tego tygodnia opieprzania się wcinałeś sobię ? Ciekawym ...


tydzien temu miałem święta, więc troche nadprogramowego żarcia poszło , zresztą obchodzę święta podwójnie, więc i żarcia więcej idzie. Ale juz od wczoraj trzymam dietę, bo opona za duza. Jak oddam krew, to znów pozwolę sobie na czeko tutti frutti

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 782
No macie racje chłopaki człowiek nie maszyna musi mieć trochę luzu od tej diety... Może ktoś chciałby sie podzielić tym czego najbardziej nie lubi w diecie jakieś zdjęcia? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
gdybym miał w diecie cos czego nie lubię, to by tego nie było

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
no slabo jesc cos co sie nie lubi, chuba ze ktos lubi cukierki ,czekolade i hamburgery to wtedy radze jesc to co nie lubi:D

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 782
Ja ostatnio coś sobie popuszczam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16559
ja mam problem z godzinami niemoge sie wyrobić z jedzeniem bo ciągle gdzies latam

NO PAIN NO GAIN

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HIIT ile kcal spalonych?

Następny temat

co zjesc rano przed treningiem?

WHEY premium