SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO TO HOP !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2216
DNT

Tak jak zapowiadałem, wsiadłem dziś na rower. Wiało, padało i było zimno, ale zrobilem 45 km Na trakerze wyszło ze spaliłem 1500 kcal.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2216
Dzień treningowy. Zastanawiam się nad dołożeniem HIIT od przyszlego tygodnia, na dalsze dobre efekty redukcji.

Trening :
MC x 4
Unoszenie nóg leżąc na brzuchu x 4
WL x 3
Unoszenie hantli na boki x 3
Uginanie ramion ze sztanga x 2
Sciaganie linki x 2
Allachy x 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2216
28.11
DNT. Dieta trzymana i jeden posiłek indyka zastąpiony łososiem.

29.11

Dzień treningowy.

Zostały mi juz tylko 3 tygodnie redukcji, a jeszcze troche fatu na brzuchu zostało, wiec dokładam jutro trening HIIT i bede go robił raz w tygodniu.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2216
DNT

Zrobiłem dzis HIIT. Cały trening trwał 15 min razem z rozgrzewką. Dałem rade zrobić 8 interwałów, ale wystarczyło to do bardzo dużego wyczerpania organizmu. Kolejny HIIT we wtorek. Jutro pomiary



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2216
No więc tak. DNT, ale na rower wsiadłem i zrobiłem 45 km w szybkim tempie (2h10min). Według trackera spaliłem 1500 kcal.

Dziś dzień pomiarów i ... jestem zadowolony

Waga 98 kg (- 3 kg)
Barki 132 cm (- 1,5 cm)
Klatka 121 cm
Pas 86 cm (- 2 cm)
Biodra 104 cm
Udo 62 cm (- 2 cm)
Łydka 42 cm
Biceps 37,5 cm (- 0,5 cm)
Przedramie 34 cm

Prawie wszędzie poschodziło w wymiarach, ale na tym chyba redukcja polega chociaz mogło by schodzić tylko w pasie

Zostały trzy tygodnie redukcji i wtedy wstawię zdjęcia, abyście mogli ocenić jak sytuacja się przedstawia.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobrze to przebiega, tak trzymaj.
Pomyśl nad dodaniem do wpisów obciążeń w seriach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2216
Obciażenia nie sa duże. Trening robie szybko 1 min przerwy pomiedzy seriami, czasami mniej. Obciażenia bede pisał przy masowce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2216
Dzień treningowy.

Dziś w treningu wpiszę ciężary i tak to wyglada praktycznie od początku redukcji i nie będę zwiększał ich na pewno. Minuta przerwy pomiedzy seriami, wiec i tak dość się męczę przy tym obciążeniu

Trening :

Wiosłowanie 60 kg x 4
Przysiad 80 kg x 4
Wyciskanie skos góra 60 kg x 4
Wyciskanie żołnierskie 30 kg x 3
Uginanie ramion wyciąg dolny x 3
Sciąganie linek x 3
Allachy x 4

Obciążeń na biceps, triceps i brzuch nie pamiętam jakie na maszynie założyłem. W każdej serii zrobione 10 powtorzeń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2216
DNT

Tak jak miałem zaplanowane, HIIT zrobiony. 18 minut treningu podczas których wykręciłem 10 interwałów. Byłem bliski oddania indyka, ale jednak drób zawalczył o swoje Myślę, że w sobote będę w stanie podnieść poprzeczkę do 12 interwałów.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2216
04.12

Dzień treningowy. Dieta trzymana w 100 %

Trening:
Wioslowanie x 4
Wyciskanie płaska x 3
Unoszenie hantli boki x 2
Uginanie ramion ze sztanga x 2
Uginanie francuskie x 2
Brzuch x 4

05.12

DNT

Na w-f zachciało mi sie robić sprinty i naciągnąłem sobie miesień czworoboczny. Od tego dnia smarowałem noge 'końską maścia' i wygrzewałem miesień lampa UV. Dieta trzymana.

06.12
DNT

Ze wzgledu na ból w nodze odpuściłem trening i przeniosłem na sobote z nadzieją, że jednak zrobie przysiady po intensywnej domowej fizjoterapii. Dieta również dopięta.

07.12

Dzień treningowy

Miałem nadzieję, że zrobię dziś przysiady, jednakże jeszcze odczuwam delikatny ból uda, wiec nie chciałem, aby kontuzja sie odnowiła. Odpusciłem wiec siady, ale mam nadzieje, że w poniedziałek już zrobie cały trening, a we wtorek HIIT. Dziś i jutro będę stosował naświetlanie lampą UV.

Jako, że zostały mi już tylko 2 tygodnie redukcji, obcinam węgle z posiłku przedteningowego od poniedziałku, aby juz maksymalnie zjechac z tłuszczu na brzuchu. W piątek szykuje sie wigilia grupowa na studiach, ale nie zamierzam za bardzo szalec z kcal i wszystko postaram sie wliczyć Sprawe ułatwi mi fakt, iż przygotuję śledzika w zalewie czosnkowej

Trening:
Wyciskanie skos góra x 4
Wiosłowanie x 4
Wyciskanie żołnierskie x 3
Uginanie ramion ze sztanga po ciele x 3
Sciąganie linek wyciąg góra x 3
Allachy x 4

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy zbuduję masę z taką ilością ciężaru?

Następny temat

Ocena planu + pomoc (ilość serii i powtórzeń)

WHEY premium