SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No ja to zupełnie zielony jestem...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
Serwus wszystkim,
Na początku, czyli od 3-12 roku życia byłem bardzo chudy, wszyscy się ze mnie nabijali... Póżniej roztyłem się jak świnia i przy wzroście 176 ważyłem 84 kg... od 16 roku życia zacząłem intensywnie biegać (obecnie mam 18 lat 185 cm wzrostu) i waże teraz tylko 74 kg... mam ogromny problem z przybraniem masy... od miesiąca chodze na siłownie i odrzuciłem bieganie...
chciałbym poprostu nabrać masy bo wyglądam jak szpilka... lecz chcę to zrobic bez anaboli, bo co z tego,że jacyś frajerzy na forum pokazują swoje foty z wielka masą, jak zrobili to dzięki anabola...

motywacja --> ćwiczenia --> aminokwasy --> białka --> sen --> mięśnie --> satysfakcja

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
aaa prosze o jakis plan treningowy i diete ;}

motywacja --> ćwiczenia --> aminokwasy --> białka --> sen --> mięśnie --> satysfakcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15511
dział odżywianie > podwieszone.

trening > podwieszone.

nikt tu diet i planów
nie układa, trza samemu stety.

miłej czytanki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5333
dokładnie, czytaj nie wyczytasz to pytaj

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Nie mozliwe zebys mial az takie problemy ze zmiana masy [nabieranie/zrzucanie] skoro piszesz, ze w Twoim zyciu miales wiele "hustawek" i raz byles szczuply, a pozniej zalales sie fatem.
Mozliwe, ze zle sie odzywiasz i dlatego ciezko jest Ci zlapac mase.

pzdr.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Tia...a potem pisza."Jem tak duzo a nie nabieram masy".Bzdura...zdaje im sie ze duzo jedza i tyle.A kolega pewnie wlasnie jest jednym z tych co malo je.Wiec dietka kolego sie klania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podciąganie na drążku z max ciężarem

Następny temat

"ABC DLA POCZĄTKUJĄCYCH" czy TRENING "ACT"

WHEY premium