SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ - BCAA TURBO JET - 100% ROZPUSZCZALNE BCAA!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Idąc tą mentalnością - ile sprzedaje jednych a ile drugich?
Wiecie jak jest, trzeba stąpać twardo po ziemii, bo trendy w tej branży idą w nieuchronnym kierunku minimalizacji wysiłku vs ceny. Mam tu na myśli "wszystko w kupie" by nie trzeba się było wysilać. BCAA+ domieszki są ok, ale współczesny klient nie doceni zdobyczy obróbki technologicznej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
seria 1 nie jest taka tania jakby sie moglo wydawac

kto sie przesiadzie z xtenda 30porcji 7g bcaa w bcaa turbo jet 40 porcji po 5,5g za 129zl

King ja wiem ze Ty reprezzentujesz firme, ale fakt wypuszczania przez nich kosmicznie drogich produktow nie adekwatnych do skladu, sprawia ze musisz ubarwiac i stajesz sie niewiarygodny niestety..

Wiem tez ze sam byc tego produktu nie kupil.. (ale mozesz napisac ze byloby inaczej )

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
chuck - właśnie nie ma takiej alternatywy bo nikt inny czegoś takiego nie stworzył, ale nie chodziło mi o to tylko, że jak ktoś chce zwykłe bcaa to też ma jest w ofercie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Siemanko, było mi dane testować próbkę tego produktu, tak więc piszę swoją opinię

na początek ze 2 fotki (jakość tej drugiej mizerna bo robiona telefonem w kiepskim oświetleniu... / na pierwszej fotce widać, że opakowanie było otwierane - tak, robiłem to zdjęcie 10min temu, bo wcześniej o tym nie pomyślałem) :







Jak widać, rozpuszcza się świetnie, na 2 fotce widać niewielką pianę, a powstała ona po naprawdę długim i energicznym mieszaniu - chciałem sprawdzić czy po tak mocnym wymieszaniu piany będzie dużo - no i jak widać jest jej stosunkowo niewiele.

Wczoraj natomiast zalałem tylko wodą i lekko potrząsnąłem -efekt : było rozmieszane bez piany, nie mam fotki bo to było o godzinie 6 rano (niedziela), także sami rozumiecie


Smak - nie jest zły, jeśli porcję 20g rozpuścimy w zbyt małej ilości wody, to pijąc czujemy dużą słodycz, ale przechodzącą w palenie, coś jakbym zjadł papryczkę chilli niemniej jednak smak jest ok Przy dawce 10g nie odczułem takiego pieczenia.

Barwa - widać na zdjęciu, taki kolor ma smak porzeczkowo-grejpfrutowy.

Zapach - nie mam zastrzeżeń, pachnie dobrze, chociaż znam bcaa które pachną lepiej, ale to przecież nie ma pachnieć tylko działać.

Uwagi - przy takim opakowaniu jak widać na fotce, proszek łatwo troszkę rozsypać itp, natomaist w puszce powinno być okej, w każdym razie proszek jest niesamowicie drobny i może się pylić

Odczucia :
- W niedzielę rano - obudziłem się z zakwasami po sobotnim treningu, poszło 10g prochu poszło, poszedłem spać do 8:45 i wstałem zregenerowany; oczywiście na to składał się efekt snu + bcaa + pewnie też placebo w jakimś stopniu, oraz sam fakt wstania o późniejszej godzinie bez presji na pewno dobrze na mnie wpłynął. Natomiast roli bcaa bym tu tak całkiem nie wykluczał.
- Dziś przed treningiem 20g - zauważyłem że trening przebiegł intensywniej co wiązało się z większym nieco zmęczeniem i potliwością.

Ogólnie według mnie dobry produkt, ale jak dla mnie zbyt drogi.
Każdy kto pił BCAA kilku rózych firm, bez trudu zauważy, że ten produkt to coś innego, więc tak jak pisał wcześniej Odin - porównania są nieco bez sensu.


I ogólnie to co wyżej pisałem to moje zdanie, ktoś się może nie zgadzać, ale niech się w takim razie nie wypowiada na ten temat jeśli sam jeszcze nie próbował.

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Nie rozumiem o co cała kłótnia, czy to, że firma Trec poszerza swoją oferte w kierunku jakiegoś procenta ćwiczących to źle? Odpowiedź brzmi - nie. Firma Trec posiada na tyle bogatą ofertę produktów typowo BCAA(które są powszechnie używane i zachwalane), że każdy dla siebie wybierze coś. Są ludzie, ktorzy będą sobie cenić taki produkt i chwała im za to. Za to Kasteta najchętniej od razu nazwałby ich idiotami i dzieciakami na których działa jakaś beznadziejna reklama. Niestety inaczej to działa. Im bogatsza oferta firmy, tym w większą grupę odbiorców trafią.
Ładnie nawiązali niektórzy do aut. Prosty przykład, czy przytoczona już wyżej marka BMW, produkując model samochodu, który sprzeda sie w nakładzie zaledwie kilkuset sztuk rocznie ma przestać ten model produkować? Oczywiście, że nie z dwóch powodów. Po pierwsze zwiększa się grupa ludzi zadowolonych z całej marki, a dwa to są dodatkowe dochody dla firmy. Odnosząc się do odżywek zmianie ulega tylko liczba sprzedanych produktów.
Nie można stworzyć jednego dobrego produktu BCAA w swojej ofercie i kurczowo się go trzymać "bo jest dobry". To jest czysta głupota, dlatego firma Trec cały czas idzie w kierunku bardzo dobrym i tworzy coraz to ciekawsze produkty.
Jeżeli jesteś osobą, której ten produkt się nie podoba to go nie kupuj i nie rób dodatkowo czarnego pi-ar'u.

Moje zdanie znacie, produkt dobry ale nie dla mnie.

zdrowia

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
"Nie sadze ;) jednak kulturysta majacy za soba staz 10 letni napewno zauwazy roznice miedzy zwyklym BCAA a BCAA najwyzszej jakosci ktora oferuje nam TREC."

bzdura.

potrenujesz - bedziesz wiedział.

produkt jest bardzo dobry, jednak dla mnie za drogi, stąd korzystam z fitmaxa bcaa z cytruliną

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
rozpuściłem 40g do butli z wodą, popijałem między seriami.

Smak bardzo dobry, zajeżdża kompocikiem takim dobrym wreszcie pijac bcaa na treningu smak był do zniesienia

problemów żołądkowych brak

gdyby kosztowało troszke mniej tak do 80zł to jeszcze bym jakoś przecierpiał i kupił

dzięki za możliwość przetestowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 351
Ty wszystko najlepiej wiedzący ... nikt ci nie każe tego kupować i płacić takich ogromnych kwot. Napisałeś że tego nie kupisz i styka .. nie siej fermentu , nie zaglądaj innym do portfela i nie bądź nikomu nie potrzebnym rzecznikiem ani nie pouczaj bo sam do bystrzaków raczej nie należysz.
Jesteś tak blisko treka - wiesz na jakie rynki sprzedają , ile wypychają vitargo i paków i tak im bruździsz ?
Forum jest do wyrażania opinii ale potok szajsu które wyrzucasz aż odpycha mimo że trek mi wisi a ten produkt jeszcze bardziej
Możesz mieć lepszy , tańszy , mocniejszy, większy towar ... możesz mieć wszystko ... to go miej i szamaj, ludzi na forum g....o to obchodzi i przestań w końcu pluć. Każdy ma swój rozum i jak będzie chciał to kupi a jak nie to wybierze bcaa które ty produkujesz.
znalazł się obrońca biednych i uciśnionych ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Panowie i Panie bez jazd !
Proszę



Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-10-25 18:01:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
skad wy ta cene wytrzasneliscie?

instantyzowane bcaa jest raptem 10% drozsze niz 'zwykle' bcaa

etylowe estry 20-30% drozsze od 'zwyklych' form

nic w tym skladzie nie uzasadnia tak wysokiej ceny

moze gdybyscie wykorzystali aminokwasy ajipure to bylaby szansa na obrone tej ceny

a tak to niebardzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CENNY KONKURS VITAMIN-SHOP - SOPOT!!

Następny temat

Nowości treca

WHEY premium