SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ GOLD-VIT C 1000 Forte !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2043
Dzisiaj sobie zrobiłem sam dla siebie mały test, w Excelu (chodzi o same tabelki) wpisałem witaminy w kolumnie pionowej i suplementy wit-min w poziomej, po środku %RDA, nie brałem pod uwagę typów/gatunków wit. i min. tylko ilość %RDA.
Do porównania wybrałem Vitakic Anabolic, Animal Pak, Multiple Sport i Super Formula.
No i... witaminy MS ma moim zdaniem ok ale minerały... słabo ale przynajmniej chelaty.
Jest "molibden" którego nie mają pozostałe suple ale w sumie w wiki nie znalazłem jasnej odpowiedzi na co to jest ;) może tu ktoś oświeci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Sławku masz racje chyba się nie rozumiemy, ja nie mówię o wprowadzeniu czegoś nowego tylko o udoskonaleniu tego co już Olimp ma. O rynek się bym nie bał, na pewno Multiple wtedy przyciągnie tych klientów którzy teraz kupują choćby wspomnianego Animala.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Djfafa. Nawet, jeżeli nazwiemy to udoskonaleniem, to nie zmienia faktu, że to całkiem nowy produkt. Nowa linia i procedura produkcyjna, nowa procedura rejestracyjna, nowe formy opakowań, itd, itp.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Sławku tylko w tym roku Olimp wydał kilkanascie preparatów więc wydanie kolejnego to dla nich żaden problem. Dwa linia bedzie ta sama, te same kapsułki, bo sprawdź sam ile luzu jest w chela-Min. Trzy procedura produkcyjna bedzie dokładanie ta sama, te same składniki tylko w większej dawce. Procedura rejestracyjna - a jaki to problem? Raz to suplement diety a nie lek, dwa-słyszałeś żeby ktoś miał problem z zarejestrowaniem produktu który ma 100% RDA jakiegoś składnika? No jakoś nie było problemu z zarejestrowaniem Multiple gdzie jest np. 1500% RDA wit. B1. Formy opakowaniań bedą te same. itp. itp.
Sławku tu chodzi wyłącznie o ekonomię o nic więcej, naprawdę uwierzcie mi. I nie chodzi, że się czepiam, bo drugiego takiego wielkiego fana Olimpa jak ja na tym forum nie znjadziecie. Chodzi tylko o to, że chciałbym mieć produkt doskonały, a będzie to zkorzyścią dla firmy i dla klientów.

Zmieniony przez - djfafa w dniu 2009-10-21 20:22:24

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2043
"bo drugiego takiego wielkiego fana Olimpa jak ja na tym forum nie znjadziecie"

Ej, a ja ? :D mnie już za maniaka Olimpa uznają :) jeszcze nie tu na forum bo staram się ukryć jak bardzo lubie suplementy Olimpa i jak się zachwycam ogólnie tą firmą :)
Dla mnie nr1 ale nie chcę tu wyjść na jakiegoś "lizaka" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Też potwierdzam, że chodzi o ekonomię. Prawdopodobnie popyt na tego typu produkt jest mały. Djfafa! No pomyślmy... Gdyby Oli widział w tym biznes, to pewnie mielibyśmy już taki produkt na rynku. Przecież Oli na pewno dobrze wie - ile w Polsce schodzi animalpaka. A w produkcji to jest tak, że trzeba sprzedać kilkadziesiąt tysięcy jednostek miesięcznie, by opłacało się produkować. W imporcie - wystarczy kilkaset sztuk.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
No to witamy w fanklubie!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Sławku to w końcu jesteśmy zgodni. Ps. Właśnie wszamałem Multiple, Omegę 3, Lecytynę, Taurynę, wszystko Olimpa A co łykłem wcześniej nie napisze, bo wyjde na lekomana

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie wyjdziesz ...
wiecej niz polowa jak stawiam z nas lyka potezne porcje tabletek ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2043
Ja nie rozumiem co sie ludzie tak przywiązali do Animal Paka skoro Super Formula z Ultimate jest lepsze (wieksze dawki, chelaty) i tańsze...
A tutaj na forum (SFD) nie mogłem nic znaleźć na temat SF.
Zamówiłem sobie Gold wit.C bo na jesień-zimę przyda się nie tylko dla mnie ale i żona myśle w razie ataku jakiejś choroby mogła by się poratować tym zamiast jakiegoś rutinoskorbinu.
djfafa Omega3 to chyba najpopularniejszy suplement, przeglądałem kiedyś foty zbiorów supli ludzi z SFD i na prawde wiele osób ma Omege3, ja brałem zwykłą ale teraz zamówiłem kilka Goldów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadmiar skóry

Następny temat

bcaa strong - dawkowanie

WHEY premium