SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ GOLD-VIT C 1000 Forte !!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
a co powiecie na ten link http://www.ra-infection-connection.com/Free_Articles/HowMuchVitC.htm dawkowanie witaminy C na bardzo wysokim poziomie. Takie dawkowanie to nawet i mnie przeraza

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ciekawe. Kazam "robi" w megadawkach witamin. Może się przyłączy do rozmowy... Wiem, że metoda Paulinga znakomicie sprawdza się przy grypie i infekcjach sezonowych - 1 g co godzina. Znam nawet lekarza, który to ordynuje. Podobno każda infekcja przechodzi w ciągu 1 dnia.

Ale 200 g na dobę - też mnie wprowadza w zakłopotanie. Sam nie wiem, co o tym sądzić?...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
taaaak dawki dochodzace do 200 g dziennie
wiekszosc ludzi to tyle bialka dziennie nie widzi na oczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Moze to dozylnie, poniewaz uklad pokarmowy nie da rady - rozwolnienie murowane
Przyjecie przeze mnie 10g wit C w jednej dawce spowodowalo lekkie przeczyszczenie Natomiast dawka 5g zaden problem. Na dzien dochodziełm nawet do 15g w podzielonych dawkach po 5g i było Ok.

Zmieniony przez - Maniek_M w dniu 2009-11-18 00:33:33

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Maniek i takie ilości masz z tej dzikiej róży którą zbierasz na wsi?
A dawki z artkułu faktycznie kosmicznie, szczególnie do tych zalecanych 60 mg

Zmieniony przez - djfafa w dniu 2009-11-18 07:47:59

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Maniek w artykule masz podane ze moga nastapic takie dolegliwosci
dlatego proponuja o ile pamietam powolne dostosowanie dawek
ale pewno masz racje co do tych megadawek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Zgodnie z tymi zaleceniami (kilkanaście dawek dobowych) - to cały dzień trzeba by tylko brać witaminę C.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chciałem tylko dodać że we wtorek już byłem zdrowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
W jednym odcinku Dr. House'a było, jak jeden z jego asystentów podał pacjętowi kilkaset gramów witaminy C dożylnie i to spowodowało zatrzymanie albo wylecznie choroby heinego medina, nie wiem czy to czasem nie metoda właśnie Paulinga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
dobra, a doostepna juz wogle jest ta witamina ?

dwie dostawy pod rzad z olimpu ja zamawialem i nie dostalem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadmiar skóry

Następny temat

bcaa strong - dawkowanie

WHEY premium