SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOGI - Błagam o odpowiedź

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6266
Witajcie, nogi, nogi, nogi.... :(
Mam pytanie typowe nietypowe, nie wiem. zależy mi na odpowiedzialnej profesjonalnej odpowiedzi....

Jestem zaparty, konsekwentny..
i...
i w tej konsekwencji :) całe życie zapominałem o nogach... mam dość przyzwoitą górę, obecnie kończe ketoze docinka w miarę, choc przyznam wysiłku w tym było sporo.... Ale....

Jakie są realne - REALNE - możliwe przyrosty uda przez okres 6 miesięcy, biorąc pod uwagę stosowanie SAA...oraz dietę i chodzi mi o czysty mięsień nie zalanie woda i tłuszczem, po redukcji i docince na ile wagi czy tez wzrost obwodu w nogach mogę liczyć... zakładam że cykl treningowy będzie skupiony priorytetem na nogach.
Może ktoś borykal się już z taki problemem i może z własnego doświadczenia napisać ile udało mu się mięśnia dobić przez 6 miesięcy na SAA...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6266
oki dzieki za wszystkie odpowiedzi ;) i biorę się do ostrej pracy.
Admina prosze o usunięcie tematu.. z góy dzieki


Zmieniony przez - kezciN1981 w dniu 2012-07-07 21:12:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Wszystko zależy od predyspozycji organizmu.
Ale po co ci to wiedzieć?Ćwicz i zdobywaj zaległe cm.

Choć zastanawia mnie jedno-dlaczego okres aby 6 miesięcy?
Jeżeli nogi rzeczywiście były nieruszane potrzeba tutaj więcej czasu,aby podgonić proporcje.

Ja też olewałem nogi przez 50% czasu spędzonego na siłowni.Z tego co pamiętam w pół roku przyszło jakieś 6/7 cm.Ale nie czystych mięśni-to oczywiste.

Tylko że trenowałem naturalnie.



Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2012-07-04 10:35:48

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6266
dlaczego pół roku... :) żeby na debiuty zdażyc.... stąd chęć wiedzy i taki okres... bo jesli realnie nie da się sporo poprawić to szkoda aż tyle pieniędzy inwestować i nie wystartować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Jeżeli mam być brutalnie szczery-nie zdążysz.
Jeżeli nogi wyglądają jak patyki,po 6msc co najwyżej będą wyglądały jak patyki z wykluwającymi się mięśniami.

Za rok/dwa.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6266
ronie - dzis po południu wrzucę zdjęcie sylwetki z nogami, będziesz miał chwilę to zerknij i zobacz... bo też taka wirtualna rozmowa to słabo odzwierciedla wygląd..myślę, że koło 16 będą juz zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Ok.

Napisz też czy dotąd trenowałeś w ogóle nogi.Jeżeli tak-pokaż trening i napisz jak rezultaty.

Wtedy ocenimy realnie,czy jesteś w stanie podgonić lower body do debiutów.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Pół roku to mało, bardzo mało. Jeszcze zależy jak te Twoje kończyny wyglądają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6266
no w tym fakt że mało czasu, w sumie to 8 miechów, definicja jakaś jest gorzej z objetością -co prawda chce w klasyku albo w 70 75 startować wiec gigantów nie potrzeba ale patykie wiem tez byc nie moga - dodam foty to ocenicie...

no jestem już tak na szybko robione, obecnie są nieco płaskie te mieśnie bo jestem na ketozie do jutra więc są pozbawione glikogenu ale mniej wiecej wygląda to tak....


no cóż - nóg nigdy nie trenowałem za młodego trochę skakałem <koszykówka> ale tak poza tym to nic... przez ostatnie 3 miesiące.. głównie przysiady ze sztangą na karku plus suwnica ale głównie przysiad. .. informacyjnie wzrost 170 waga przed ketozą 76 kg obecne na zdjęciach 72,5

Zmieniony przez - kezciN1981 w dniu 2012-07-04 16:10:04




Zmieniony przez - kezciN1981 w dniu 2012-07-04 16:10:47




Zmieniony przez - kezciN1981 w dniu 2012-07-04 16:11:23




Zmieniony przez - kezciN1981 w dniu 2012-07-04 16:11:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6266
zależy mi na szczerej opinii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
No co tu ukrywać-patyki.Coś tam widać mięśni,ale brakuje dobrych kilku cm.

Co ja mogę polecić: 4-6 tyg. specjalizacji na całe lower body.
Później kilka tygodni treningu nóg małą objętością-i priorytet.Mocny 1/2 dniowy plan.

Poprawa będzie znaczna,jednak podejrzewam że po 1/1,5r nadal będą odbiegały od reszty.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja proponuję zacząć normalny trening nóg, polecieć nim z 4-6 tygodni a potem zabrać się za specjalizację.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poranny trening - obwody. do oceny i porady :)

Następny temat

Brak postępów wyglądowych

WHEY premium