SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NHE

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
musze znalezc chwile, aby pocztac na nowo treningi na NHE o jest tego troche stron, wiec cieprliwosci, choc moze paleo bedzie wczesniej

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musze poszukac ksiazki bo dawno do niej nie zagladalem

"Everything should be made as simple as possible, but not any simpler."

--Albert Einstein
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
po szybkim przegladzie
NHE poleca zbilansowany program silowy nastawiony na optymalizacje hormonow
nie ma dokladnych schematow cwiczen, natomiast omawia relacje miedzy objetoscia treningu, czestotliwoscia, obciazeniami, odpoczynkiem, intensywnoscia, odzywianiem
musze powiedziec ze do mojej wiedzy nie wnosi nic nowego zaleznosci te sa znane, chco moze w szybkim przegladzie starcilem pare rzezcy

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez mi sie wydawalo ze tam nic konkretnego nie bylo

"Everything should be made as simple as possible, but not any simpler."

--Albert Einstein
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 304 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3442
Dzięki wielkie za odpowiedzi.
Nie wiem tylko czy mój traning jest ok.
Preferuje raczej "krótkotrwały"-intensywny wysiłek. Każdy mój trening to 5 serii na małe grupy i do 8-9 na duże, raczej zawsze doporowadzam do załamania mięśniowego.Przerwy w seriach 2-2,5 min.
Mój staż treningowy nie jest duży ale raczej się orientuje co i jak.
Czy na NHE taki może być, czy bardziej tu pasuje coś innego, jakieś zmiany wprowadzić?
Cieszę się że odpisali mia fachowcy.Dzięki

Pozdrawiam.

Przeszłości już nie ma. Przyszłości jeszcze nie ma.
Teraźniejszość to nasze wspomnienia i marzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. co jest celem treningu ??
2. co rozumiesz pod pojeciem intensywny (znam kilka definici wole sie upewnic) ??

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 304 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3442
Intensywny trening (zapomniałem że jest na mase) dla mnie to taki, że wykańczam mięśnie najbardziej podstawowymi ćwiczeniami, z dużymi ciężarami (do załamania mięśniowego)i ok 2 minutowymi przerwami między seriami. Trening jest w mirko cyklu (nie wiem czy tak to można nazwać) dwutygodniowym.

Przeszłości już nie ma. Przyszłości jeszcze nie ma.
Teraźniejszość to nasze wspomnienia i marzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
co jest celem treningu, opisz uklad treningowy w nowym poscie, podajac obecne wyniki (czy jestes zadowolony z wynikow czy nie), pomocna tez bedzie dieta itp, itd

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
a czy przy takich wysokich ilościach weglowaodanów na noc nie grozi nam czasem utywanie??"?

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
i jeszce jedno ktos czytał może jkaies naukowe uzasadnienie tej diety chodzi mi o jakiecs fizjologiczno biochemiczną podstawe do spozywania takich ilości wegli na noc czy to uwalnianie jakiś chormonów powoduje czy moze jakies inne fantastyczne przemiany

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ckd II

Następny temat

HIT- plan do oceny

WHEY premium