SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NBA - newsy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 41413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
To poEby grają w kratke, sa niepewni. Miałem dzisiaj w nocy oglądać CAvs, graja z NYK ale mi sie nie chce wstawać Wiadomo przecież że wygrają, będzie 10 z rzędu we własnej hali

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Ja będę oglądał, jak net pozwoli

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2008-12-03 23:01:43

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Tak jak mówiłem tak sobie pospałem i nie oglądałem ;] Ale wygrali, kolejna wielka demolka 118-82 Bilans w Quicken Loans Arena to 10-0. Każdy się boi przyjechać. Same pogromy

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Raptors zwalniają trenera


Sam Mitchell nie jest już trenerem zespołu Toronto Raptors. Władze kanadyjskiego klubu zdecydowały się zwolnić najlepszego szkoleniowca ligi w sezonie 2006/2007 z powodu rozczarowujących wyników drużyny. Jak dotąd Raptors zdołali wygrać ledwie 8 z 17 rozegranych spotkań.


Czarę goryczy przelała wczorajsza fatalna porażka z Denver Nuggets 93:132.

Nowym trenerem Toronto został mianowany dotychczasowy asystent Mitchella Jay Triano. Będzie to jego debiut na stanowisku głównego szkoleniowca klubu NBA. W latach 1998-2004 Triano był pierwszym trenerem reprezentacji Kanady. Osiągnął z nią łączny bilans 52 wygranych i 42 porażek.

Pierwszym mecz pod wodzą nowego szoleniowca Raptors rozegrają w piątek przeciwko Utah Jazz.

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Cleveland we własnej hali nie do zatrzymania póki co
Toronto trenera zmieniło, to wielka mobilizacja przed meczem z Utah będzie, trzeba uważać na ten mecz

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Bogut wrócił do składu Bucks ale ne znam info lepiej wiem że ostatnio rzucił tylk 5 pkt ale nie wiem na jakim % i ile czasu grał.

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
No Bucks wczoraj ładnie zagrało, zgodnie z moimi przewidywaniami

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Mocni są nawet. Dobrze że wygraliśmy z nimi. Ale zobaczymy jak dalej
w trakcie sezony będą grać.

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Trzeba uważać na Bucksów

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
To co robił w ostatnim meczu RAjon Rondo to szok!

Przeczytałem ostatnio art jakiegoś kolesia z jakiegoś magazyny ESPN który mówi o tegorocznych playyoff`ach i o tym że CAvs na wschodzie rządzą nawet przy Celtics Cieszą mnie takie wypowiedzi, w końcu Cavs są coraz bardziej brani na poważnie do mistrzostwa. LeBron dostaje za***iste wsparcie, druzyna jest zgrana, jest szansa na misia

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z nartami

Następny temat

Czasy mistrzów, za młodych lat ;]

WHEY premium