SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NA POSZUKIWANIACH UOLESA I LOKURVY %-) CZYLI SPAM DZIALU DOPING %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152055

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
siemano


wy***al juz ktos rekinka? (w sensie bana)


mozna pisac spokojnie?

Zmieniony przez - ciacho394 w dniu 2007-12-16 12:00:36

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25143
Jeżeli go ktoś wy***ał to pewnie jakaś moderatorka. Bo nie wierze że Bronek albo ktoś jest homo

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
budujecie faszyzm przez nietolerancje











































...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
ale mialem sen kolo mojego podworka stal pociag zaladowany lekami meta scanbech jakies krople witaminy otworzylem jeden kontener i rzucalem wszystkie leki pod dom a puzniej ladowalem je do miski do reklamowek i zanosilem do domu mety to najwiecej wzielem

po***any sen


jak sie obudzilem to bylem w****iony ze tego niema

Zmieniony przez - darek1805 w dniu 2007-12-16 12:13:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25143
.

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
****a ja tez mialem po***any, ze bylem jakims zolnierzem i musialem 2 ludi odbic z jakis tam rak, potem bylo ze jakos na ulice wyszlismy z 2 kumplami na cos tam napadlismy, w **** hajsu itp., antyterrorka wpadla ny ich roz***alismy potem kazdego ograbilismy z broni magazynkow, kominiarek, kamizelek itp. a na koncu lezaly kolo tych zwlok gazety kulturystyczne i bralismy z nich plakaty, z kumplem sie klocilem ze on ma wiecej plakatow pudzinana, dalej cos tam bylo ale nie pamietam, ****a po***ane te sny

Zmieniony przez - DRW w dniu 2007-12-16 12:17:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
a mieliscie taki sen ze latacie gdzies ja mialem ze latalem sobie po swojej okolicy bardzo fajne uczucie unoszenia sie w powietrzu

a najgorsze jest spadanie albo topienie sie ****owe uczucie albo jak usypiam i mam tak ze widze jak ide i sie potykam o kamien albo o schodek i podskakuje na luzku

Zmieniony przez - darek1805 w dniu 2007-12-16 12:19:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1056 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25143
Schizole

Oko za oko, ząb za ząb,...

A czemu dupa jest za pieniądze

kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
mialem kilka razy ten sam sen z topieniem, po***any w ****, jestes pod woda i nie mozesz wyplynac topisz sie brak ci oddechu i **** budze sie i tak ja naprawde bym sie topil, ledwo oddech lapie, wystraszony w **** jestem, po***ana sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
siemano gary

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bromokryptyna a jajca

Następny temat

cykl;p

WHEY premium