SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NA POSZUKIWANIACH UOLESA I LOKURVY %-) CZYLI SPAM DZIALU DOPING %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152052

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
troche alkoholu, dobry klimat i lubie sie bawić przy takiej muzie powaga

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2007-12-21 14:10:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
ja tez tylko to wstyd a bylem na koncercie boysow bo u mnie w pl w miescie byli

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
wstyd ? pff.. ******lisz Kazdy ma swój gust i to nie żaden wstyd jak sie bawić to sie bawić dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
hehe moze masz racje ale kto teraz disco polo slucha wszyscy juz wymarli co sluchali

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Ja umarłem ? ziomek dopiero sie rodzę

Doradzam w dopingu a sam jestem niepewny w 100% niektórych rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
a Ty sluchasz disco-polo tak na codzien bo ja tylko na jakims party lubie posluchac
licza sie checi

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
zarzucam track liste i leci hip hop , rock , disco polo , rege , normalnie to co lubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
ja wczoraj tworzylem liste na motywacje na silke i jest kawalek boys-wstawaj i walcz moze masz jakis pomysl co dziala na motywacje dobrze ?

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
wiem co działa na motywację Dobra laska innej techniki nie znam i tez jej sie doszukuje

jak lubisz to dobry w******l pomaga hehe budzi Cie do działania..
Cykl saa też nakręca na ćwiczenie i dawania z siebie więcej..
Muzyka to tylko mały pośrednik ale musi Ci sie podobać i być mocna typu mocny rock , mocny rap najlepiej polski który rozumiesz słowa itd
http://pl.


Aha i jeszcze jak słyszałem leszczy w autobusie to mam odrazu chęć ich zniszczyć i iśc na siłke. Cytat leszczy w autobusie " Ej ****a ale on juz na tym muay thai był tak do***any ****a, ale ten jest ****a leszczem, jaki **** dostał w ******l. A byłem na siłce i ****a taki gość juz mi schodzi ****a z drogi bo chudzielec itd.. coś w tym stylu . Aż takim masz chęć dopiero ty wpierdziel spuścić coraz młodsi to coraz cwańsi ...

Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2007-12-21 14:39:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
wp*****l narazie wole pominac
a laske musze znalesc jakas juz se upatrzylem 2 na epulsie z manchesteru
a narazie pozostaje tylko muzyka i wyzywanie sztangi

ide myc naczynnia bo niemam w czym obiadu jesc

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bromokryptyna a jajca

Następny temat

cykl;p

WHEY premium