SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NA POSZUKIWANIACH UOLESA I LOKURVY %-) CZYLI SPAM DZIALU DOPING %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152023

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
dopiero zajarzyłem co to jest

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
ej Trolu Ci sie nie nudzi tak w ciagu tygodnia ?

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
tinki łinki go odwiedza to sie nie nudzi

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
tego spamu juz powinno ****a nie być

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
no kurva tak spamujecie powoli trzeba go dzisiaj skonczyc

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
nie...bawimy sie tu z członkiem i jest wesoło

przywykłem w miedzy czasie zajmuje sie nauką także nie siedze całkiem bezczynnie czasem gdzieś wyskocze i jakoś leci

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
Gym łośku co sie nieodywasz...zaszyłeś sie i bawisz sie z koniem w western kupiłeś mi coś pod choinke ? bo ja Tobie tak

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1292 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27795
przynzaj sie Trollu ze Ci sie nie nudzi bo sie pisiorem bawisz caly dzien a nie wkrecasz tu ze sie uczysz jaaa chce pod choinke taka fajna brunetke ktora znalazlem na epulsie przedchwila

pyerdol kilogramy patrz na bica i wymiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Kumplu pewnie ze kupilem:* jakbym mogl zapomnieć:) a co do tego ze mnie nie ma to taki okres ****owy...nie mam czasu na nic ****a:( jutro jade do wku bo mi ****e chcą grzywnę w***ac za to ze sie nie stawiłem na poprzednie dwa wezwania mam juz neta bro ale nie mam czasu narazie na niego Heh

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
zwijam do pracy dalej buzka:-*

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bromokryptyna a jajca

Następny temat

cykl;p

WHEY premium