SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NAPALM - pomocy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1406

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

ektomorfik, niski poziom tłuszczu

Wiek

17

Waga / wzrost

72kg/174cm

Staż treningowy

14 miesięcy

Cel cyklu

masa

Stosowane już wcześniej suplementy

mono i jabłczan kreatyny, gainery, odzywki bialkowe, carbo

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

jabłczan kreatyny, gainer, carbo, odzywka bialkowa

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

białko 2,8g , węgle 7,3g, tłuszcze ~1g

Przewidziane finanse na cykl

chyba nie ma znaczenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1700
Witam. Kupiłem Xtreme Napalm z FA. Pierwszy trening, który na nim robiłem, był w poniedziałek - klatka, biceps. Po 15-20 minutach poczułem mrowienie, koncetracja nieziemska, na siłowni nic mnie nie było w stanie rozproszyć, pompa niesamowita, po pierwszym ćwiczeniu moje bicepsy były jak skały. Z tym optymistycznym akcentem nie mogłem się doczekać kolejnego treningu, który robiłem dziś- w środę. Godzinę przed treningiem zjadłem makaron z twarogiem, natomiast pół godziny przed treningiem wypiłem napalm. Tym razem nie poczułem już mrowienia, koncetracja była mniejsza, a pompa przeciętna... Czy to jest zależne od dnia? Fakt, że nie wsypałem pełnej miarki, bo na opakowaniu jest napisane, że 1 miarka-10g , a tak naprawdę 1 miarka to jakieś 12g, więc zawsze używam wagi do takich rzeczy, ale w poniedziałek też miałem porcję 10g.. Jestem lekko zmieszany, mam nadzieję, że to jednorazowa sprawa i na następnym treningu będzie tak cudownie jak w poniedziałek. Co Wy o tym myślicie? Braliście ten suplement? Jakie były Wasze odczucia? Zwiększyć porcję?
Staż treningowy - 14 miesięcy
wzrost- 174
waga- 72, ektomorfik

Carpe Diem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1700
Witam, przepraszam, że tak późno zdaję relacje :)

No więc w moim przypadku to była wina tego posiłku. Jadłem go za późno, napalm nie zdążył się po prostu przyjąć. Teraz jem max 1,5h przed treningiem, czyli mam godzine przerwy miedzy posilkiem a napalmem i trzepie ladnie :) i to mrowienie.. suplement warty swojej ceny, takze z czystym sumieniem polecam, pompa i koncetracja na treningu pierwsza klasa. Mam tylko nadzieje, ze z czasem organizm sie nie przyzwyczai i nie bede musial zwiekszac dawki :) Pozdrawiam.

Carpe Diem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1700
Dodam, że dziś robiłem plecy i triceps, dodatkowo w domu brzuch, więc konkret, podobnie jak w poniedziałek..

Carpe Diem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8429
Myślę ,że to wina posiłku (oczywiście to tylko moje zdanie) po raz posiłek zjedz 2-1,5 godz przed treningiem ,a po dwa zamiast twarogu daj np. pierś z kurczaka ,a makaronu ryż .

spokoojnie, damy rade.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1700
czyli po prostu napalm nie zdazyl sie "strawic" w to pol godziny? Metabolizm mam bardzo szybko, jem co 2 godziny, wiec jakbym zjadl tak jak mowisz to na silce bylbym z pustym zoladkiem... no dzis akurat zjadlem z twarogiem przed treningiem, bo zostala mi ostatnia porcja kurczaka, wiec wolalem ja zjesc po treningu, niz przed :)

Carpe Diem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8429
Twaróg jest źródłem długo wchłaniającego się białka , więc lepiej wrzucić go na noc . Jest możliwość , że po prostu posiłek nie zdąłżył się dobrze "przyjąć" co spowodowało przymulenie na treningu (sam czasem tak miewam) .

spokoojnie, damy rade.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14314
zazwyczaj trzeba odczekac minimum godzine od lekko strawnego posiłku przed treningowego żeby dobrze moc poczuc działanie odżywki przedtreningowej takiej jak np Napalm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402571
poł godziny przed treningeim mozesz brac Napalm ale za krotka przerwa od posiłku do wziecia supla byla,
pierwszym razem jak brałes ile czasu przed treningiem jadłes posiłek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1700
kurcze,nie powiem Ci, ale staram się jeść gdzieś tak 1,5h przed treningiem, więc było z 45 minut przerwami między posiłkiem a napalmem, a dziś tak naprawdę piłem napalm kończąc posiłek. Może macie racje, odezwę się chłopaki w piątek, wtedy mam następny trening - bareczki z kapturami i przedramionami, zdam relację :) póki co dziękuję za pomoc

Carpe Diem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402571
Czarnuch2301
... a dziś tak naprawdę piłem napalm kończąc posiłek...


na 99% obstawiam to za przyczyne
tym bardziej ze działał za pierwszym razem to i teraz powinien, niestety tego rodzaju suple brac najlepiej na w miare pusty zołądek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1700
a takie jeszcze pytanie odchodzące nieco od tematu.. właśnie zaraz kładę się spać i pije sobie gainera, czy to aby nie zle? Wiem, że weglowodany proste podnosza poziom insuliny, ale fitmax easy gainmass ma raczej zlozone, wiec grzechu nie popelniam?;)

Carpe Diem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402571
jak nie masz problemu z tkanka tłuszczowa to pewnie nie zaszkodzi ,
osobiscie jednak darował bym sobie gainera na wieczor, tym bardziej przed samym snem, a dał go w ciagu dnia jezeli sa braki do uzupelnienia a najlepiej po treningu..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie mono+nitro+gainer

Następny temat

sterydy i odrzywki

WHEY premium