SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

xtreme napalm, detonator

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 412 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13926
szukam info na ten temat i nie ma

ktos juz probowal ? jakies wrazenia ? :)

pain is a weakness, which leaves in time

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3357 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19536
To samo co Storm-Detonator, Shock z beta alaniną-Napalm, żadna nowość-Napalm-w miarę bez rewelacji.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8891 Napisanych postów 152256 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199038
slabo szukales.
w dziale MD jest mnostwo opinii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11508
słyszałem bardzo dobre opinie o napalmie mysle ze napewno go kupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 412 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13926
TomQ_MAG faktycznie nie wiem czemu szukajka tego nie pokazala ;/

pain is a weakness, which leaves in time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8891 Napisanych postów 152256 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1199038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21733
miałem parę próbek napalma i polecam ;]. Moc,pobudzenie i siła na tren ladna ;] sam planuje niedlugo zakupic tą zabawke ;]. Miałem parę probek i na poczatku bralem 1 porcje przed tren to dzialalo albo chcialem sprobowac poltora to juz mnie za mocno porobilo ;d ale ja jestem wrazliwy na kofeine i rozne pobudzacze.
Krotko mowiac dla mnie bomba i nie ma porownania do Shocka bo jego tez bralem jakis czas temu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3357 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19536
Ciekawe skąd ta różnica skoro skład ten sam.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21733
nie mam pojęcia.. ale nie pamietam czy bralem starego czy nowego shocka ale chyba starego.. a moze Ty mowisz o nowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nowy ma ten sam skład... Stary Shock według mnie dużo lepszy.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
może dosypali cos do tego napalma
ja bralem starego shocka to mnie pobudzal ale nie tak bardzo..
i o ile mi sie dobrze wydaje to nie miał takiej ilosci beta alaniny o ile ja mial.
Ja porownalem dzialanie ze starym shockiem a jak jest z tym nowym to nie wiem,nie bralem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ektomorfik masa 3 cykl

Następny temat

mnoj cykl na mase 2010:)

Wheya