SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Myprotein białko które było otwarte- problem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15648
Witam, zakupiłem białko MyProtein, niestety opakowanie było rozerwane (5-7 cm przeciecie) Czy mogło sie zepsuć przez 2 tygodnie? bo sprzedawca mi napisał że faktycznie mogłem dostać takie opakowanie. Czy spożywanie zepsutego białka może mieć jakieś innego powikłania niż żołądkowe? Nie śmierdzi, nie ma żadnych grudek (wanilia troche lipnie smakuje może to oznaka?) Teraz spakowane w woreczki strunowe wiec czekam na porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jak nie miało dostępu do wilgoci to nie powinno nic mu być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Nic nie powinno się stać. Pij i nie przejmuj się .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15648
okey, kwestia techniczna już jest znana. natomiast odkąd biore właśnie myprotein mam straszne gazy i czeste chodzenie do wc, czy właśnie złe przechowywanie białka może to być przyczyną? Jak białem SFD czy inne marki a nawet mlekovite to nie było problemu. (pije rano 300 ml mleka, może to też być przyczyną bo laktoza dlatego pije od dzis mleko bez laktozy). Czy zmniejszenie dawki jednej na 25 gram z 33 może być lepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
25 czy 33 co za roznica, nie tutaj lezy problem. osobiscie korzystam tylko z bialek od Myprotein, juz z kilka lat, i nigdy, przenigdy, zadnego problemu gastrycznego nie mialem i nie mam

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
raczej ni mu nie jest, nieraz siekupuje uszkodzone suple bo jest taniej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
spróbuj mleko bez laktozy, spróbuj z wodą. Kombinuj

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15648
Pije z wodą i właśnie mam tak nabuzowany brzuch i gazy że nie wiem czy to po porannym posiłku z 300 ml mleka ciepłego czy właśnie to białko. Teraz zrobię 5 dni przerwy bez białka w proszku a z większą michą. Skoro technicznie białko się nie zepsuło to będę miał dużo na sprzedaż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
gdybym zarzucil nawet 50mml mleka z rana na czczo to do max kilku minut wydalam je tylna czescia ciala.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jak bialko nie bedzie nadawalo sie do spozytku, to jedynie dolegliwosci ze strony ukladu pokarmowego beda pierwszym sygnalem, ze dzieje sie cos nie tak

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15648
Witam ponownie, mam takie pytanie, dodaje do shakera z białkiem 10 gram kakao (puchatek, nesquik obojetne) bóle brzucha, wzdecia przechodzą, wszystko w normalnie, czy to znaczy że moge śmiało spożywać to białko?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacje dla chudzielca

Następny temat

Kreatyna

WHEY premium