SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Musia schodzi ze 105kg i da radę!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2152
mnie jak biegam swędzi brzuch
myślę że to kwestia lepszego ukrwienia rejonów które mają słabe krążenie z powodu rozrośniętych komórek tłuszczowych
ja sobie tłumaczę że się wtedy tłuszcz spala:)

(ale to tylko moja interpretacja)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
marineira
mnie jak biegam swędzi brzuch
myślę że to kwestia lepszego ukrwienia rejonów które mają słabe krążenie z powodu rozrośniętych komórek tłuszczowych
ja sobie tłumaczę że się wtedy tłuszcz spala:)

(ale to tylko moja interpretacja)




Znalazłam coś takiego:

Przebiegłaś kilkadziesiąt metrów i trening przerwała ci swędząca noga? To całkiem normalne. Tempo pracy serca wzrasta, przez co krew zaczyna krążyć szybciej i miliony malutkich tętnic i naczyń włosowatych oplatających mięśnie gwałtownie się powiększają. Następnie, przylegające do nich nerwy, wysyłają informację do mózgu, który odczytuje to wrażenie jako swędzenie


Fanstastyczne wyjaśnienie Przyjmuję je


Czy na redukcji mogę jeść rosół gotowany na udku, marchewce, porze, selerze i pietruszce z razowym makaronem? Bo nie widywałam zup w Waszych jadłospisach w sumie...

Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-05-13 00:19:00

Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-05-13 13:58:15

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musia, myślę że spokojnie możesz jeść zupy. Zanotuj tylko wartości odżywcze składników (czyli w sumie udka)i ilość wody, podziel przez ilość porcji i wyjdą Ci wartości odżywcze zupy (pod warunkiem, że do porcji rosołu zjesz kawałek udka). Nie wiem, jak zapatrują się Szefowe na makaron w fazie redukcji, ale ja jem rosół z kaszami i smakuje pysznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Uwielbiam zupy Chyba najbardziej będę tęskniła za ogórkową, bo ziemniaczki


Wyczytałam u Shrimp2 coś ciekawego: ksylitol - muszę się wczytać w temat dokładniej :)

Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-05-13 14:08:04

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Musia nie inwestuj, bo przeinwestujesz. Ja kupiłam i stoi paka, bo mi moderatorki kazały wywalić z menu. Martucca znalazła kilka badań, które dowodzą m.in., że podawany szczurom doprowadził u nich do otłuszczenia wątroby, także niestety marna to alternatywa dla sacharozy & Ski.

Bo nie widywałam zup w Waszych jadłospisach w sumie...
Bo to się kiepsko liczy; pieron wie ile tłuszczu pływa w takim rosole Ale można.

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2012-05-13 14:29:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
shrimp2
Musia nie inwestuj, bo przeinwestujesz. Ja kupiłam i stoi paka, bo mi moderatorki kazały wywalić z menu. Martucca znalazła kilka badań, które dowodzą m.in., że podawany szczurom doprowadził u nich do otłuszczenia wątroby, także niestety marna to alternatywa dla sacharozy & Ski



Shrimp do mnie wpadła, a ja w piżamie i nieumalowana
Ja Twój funclub mogłabym założyć





To nie kupuję w takim razie Tran zaraz kliknę i olej kokosowy muszę nabyć jeszcze do pełni szczęścia :)



shrimp2

Bo to się kiepsko liczy; pieron wie ile tłuszczu pływa w takim rosole Ale można.


Chyba trzeba założyć, że w całym garze tyle co w jednym podudziu, no bo tylko z udka się tłuszcz chyba mógłby wziąć...

Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-05-13 14:35:32

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
dubel

Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-05-13 14:35:47

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Powodzenia życzę ;)

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Steven_Seagal
Powodzenia życzę ;)


Dziękuję! :)

Zrzuciłam 2,5kg na "wstępnej diecie" - tzn ograniczenie soków, jasnego pieczywa, ziemniaków, słodyczy i jedzenia w nocy :) Motywujące, że przy czymś takim coś się rusza, a co dopiero przy dietowaniu z Wami :D

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
No to co wypisałaś to na wejściu wywalisz i będzie dobrze , pamiętaj o zdrowych tluszczach , nabiału , i zmniejszenia węglowodanów .. i tylko same dobre i zdrowe rzeczy + więcej ruchu i za 3-6 miesięcy sie nie poznasz ;)

Być jak Steven !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs/Czarnula

Następny temat

pomoc w wyjściu z głodówki

WHEY premium