SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscletech - Hydroxycut HardCore

temat działu:

Muscletech

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87521

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
Uzywalem male i duze opakowanie po malym sa juz widoczne efekty a po duzym to juz magia ;) szkoda ze ma byc wycofany (tak slyszalem) ze do Wrzesnia ma byc juz out :/ bo za mocny ^^ eh

Ultimate Nutrition ®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 450 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4377
no i**** stalo sie z***y z sanepidy wycofały hydro...ale klepał za***iscie

Jay Cutler lifestyle

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1457 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29662
EcoSfera jak robisz mase to jak stosujesz hydroxy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zobaczcie na sfd.pl\sklep.... "wycofany przez sanepid"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5331
Robiłem w miarę dokładne testy i jak dla mnie działa bardzo słabo. Zjadłem 210kaps. Oczywiście z dietą redukcyjną

Oficjalny dystrybutor urządzeń Premium marki Zoomtak w Polsce http://www.zoomtakpolska.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8206
Po odstwienu tego szitu przerażliwy bul głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 97 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3769
wycofany bo ma w sobie : Cissus quadrangularis
inne preparaty noparte o to ziolo (a sa to glkownie prepararty na stawy) rowniez wycofano z polskiego rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 272
Bardzo dobry, ale... Kontrowersyjny. Na mnie osobiście działał bez żadnych efektów ubocznych, termogeneza bardzo wyraźnie odczuwalna (skóra na łokciach, kolanach i karku wręcz piekła, kiedy narzuciłem 4 kapsułki), pobudzenie również. Najbardziej ceniłem w hydroxycut to ostatnie, bo tłuszczu wiele ze mnie nie skroił (w sumie niewiele do krojenia było). Jednak doniesienia FDA o możliwej szkodliwości preparatu i wycofanie go z rynku skutecznie zniechęciły mnie do ponownego zakupu. Nowej formuły natomiast nie testowałem i raczej nie zamierzam.

vae victis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 557
a jest na allegro do kupienia opakowania po 210 tabs niby z usa czy cos i jak myslicie podróba??czy dalej kopie jak kopał ??moze ktos brał ostatnio?? to niech sie podzieli opinią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
stare zapasy(patrz na datę ważności), albo nowa wersja z usa, zapewne już słabiej działająca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muscletech - Anabolic HALO

Następny temat

Muscletech - Creakic

WHEY premium