SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscletech - Hydroxycut HardCore

temat działu:

Muscletech

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 87524

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
To, że na Ciebie nie działa nie znaczy, że nie zadziała na innych. Doświadczeni kulturyści z tego forum chwalą, a inni nie chwalą. Wystarczy, że raz wyraziłeś swoją opinię. Venom miał nielegalne dosypki, więc porównywanie z nim imo bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1634
wczesniej juz ktos inny porwnoal go do venoma ,a z teog co wiem , nie tlkyo na mnie nie dziala , slaby jest i tyle , moze zadziala nakogos kto nie pije kawy wogule i to tylko pobudzajaca bo spalac wiecej nie spali i termogenezy wiekszej nie ma !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jestem w połowie pudełka HH. Nie czuć żadnego kopa ani nic, ale to nie o to chodzi. Tłuszcz na prawdę nieźle się spala. Po skończeniu opakowania podam o ile spadło BF i waga. Z minusów czasem odbija się po spożyciu przyprawą "Maggi" :P

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
Witam!

Jestem nowym użytkownikiem tego forum i ciężko mi znaleźć odpowiedni temat gdzie znajdę odpowiedź na swoje pytanie, jest ich tyle ze sie w oczach wszystko przewraca; być może wg niektórych zaśmiecę ten temat ale może znajdzie sie ktoś kto zechce wyrazić swoją opinię.
Otóż zdecydowałem sie na zakup Hydroxycut HardCore, przynajmniej tak planowałem do tej pory bo chcę zgubić troche "brzuszka".
Dodam odrazu że jestem studentem i ciężko jest mi utrzymać odpowiednią dietę redukcyjną (czas i kasa) ale staram sie ograniczać węgle (spożywam średnio 5 posiłków dziennie).
Staż treningowy to 1,5 roku samej siłowni, później przerwa ok pół roczna i teraz ponad pół roku siłka 3x w tygodniu + 2x tygodniowo treningi krav maga + sporadycznie basen albo bieganie.
Na suchy miesien nie narzekam, udało sie coś złapać ale pojawiło mi sie troche zbędnego tłuszczyku w głównie na brzuchu i udach.
Chodzi o to że chce połączyć Hydroxycut HardCore z UNIVERSAL Creatine mono + AminoMax 6800 Trec + kwas alfaliponowy SciTec'a. Chciałbym zrzucić "oponkę" ale nie wykluczać przy tym działania pozostałych supli. Może ktoś już łączył spalacze z kretą? Prosze o opinie.

Wiek: 21 lat
Wzrost: 177 cm
Waga: 81 kg

Na treningu płacz... w walce się śmiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1634
kreata i spalacz jest ok , zawsze cos dojdzie , a przedewszystkim bedzie dzialac jako antykatabolik , tzw splajac tluszcz nie splaisz tyle miesnia moze zw polaczeniu nie bedzie tak efektywna ale polecam , sam tak zrobilem , i osiagi sie poprawily itd , a redukcja szla swoja droga.pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1634
a przy spalaniu proponowal bym jablczan treca cm3 , bardzo polecam , bo mono troche zalewa wodą i wydaje sie jakbys przytył ;/ ale pzniej znika

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
yamahabulk masz racje , sog poszedl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
Co prawda temat dotyczy produktu Hydroxycut HardCore ale znalazłem w necie kolejny produkt firmy Muscletech, również Hydroxycut ale tym razem Hydroxycut Max

Środek niby przeznaczony dla kobiet, ale może ktoś już zdąrzył wypróbować i jest w stanie coś o nim powiedzieć. Prosze o opinie. Pozdrawiam

Na treningu płacz... w walce się śmiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1634
odradzam wogule Hydroxycuta lepiej Scorch , Thight , Lipo 6 ew, dla hardcorowcow , ale dziala na bank Venom 3.0

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Już się wypowiedziałem na temat hydroxycut.Bierz śmiało Scorch , Thight.Zawsze dzaiałają.pozdro.ps.połączenie krety ze spalaczem może byc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muscletech - Anabolic HALO

Następny temat

Muscletech - Creakic

WHEY premium