SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr.Olympia 2008 - Przygotowania Zawodników / Dyskusja na temat...

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25423
niby mało ale ja jednak chce tozobaczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
mysle ze bedzie tak: 1.kotlet 2. dex 3. wolf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1457
moja opinia:
1. Cutler
2. Dex
3. Wolf

ale lepiej jakby Wolf albo Dexter byli win a Cutler 2,3 miejsce xDDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21799
a ja mysle ze bedzie duza niespodzianka i Wolf wygra.reszta miejsc juz jest mniej wazna bo wolf miazdzy forma wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
nie bedzie niespodzianek , cuts to kloc , ale jesli trafi z forma to praktycznie nie ma słąbego punktu , wszystkie partie mocne i proporcjonalnie rozwiniete , dex jest mniejszy i nie ma łydek , ale bedzie 2 oczywiscie , wielki wolf , mega kozak , ale politycznie nie pasuje i ma jeszcze sporo slabosci , bedzie 4 , a heatha widze na 3 chocby dla tego ze czesto pokazuje sie razem z cutsem i to mu pomoze , miesnie ma kapitalnie rozwinieta a na ac byl zaraz za dexem wiec sprawy jasne

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Wg mnie powinno być:
1. Dex/Wolf ze wskazaniem na Dexa
2. Cutler
3. ...

Ale realnie oceniając sytuację wygra pewnie Kotlet. Wolf jest jeszcze młody, więc na niego na pewno przyjdzie pora. Trochę szkoda Dexa, bo pomimo świetnej formy to są już raczej jego ostatnie podrygi w takiej formie.

IMO wcale bym się nie zdziwił, gdyby za x lat Jaya zdetronizował inny zawodnik z teamu MT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
nikt sie nie zdziwi bo tak wlasnie bedzie ;)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6716
widzę że SFD zaczyna sie stawać najbardziej upolitycznionych forum w necie
bart- j no to jak w końcu jest ten Wolf nie pasuje politycznie czy ma za dużo słabych punktów bo według mnie to drugie...Co do podnoszonej przez wszystkich polityki, niektórzy zachowują sie jakby odkryli perpetuum mobile, mam wrażenie ze to słowo że cos jest ustawione podyktowane układem politykiem, podyktowane jest pójściem na łatwiznę, weźcie naprawdę komentujcie to jak kto wygląda co się wam w danej sylwetce mniej lub bardziej podoba wskazujcie słabe strony pomiędzy rywalizującymi zawodnikami, a nie narzekaniami na politykę, bo ona była zawsze jest i będzie tylko że jakoś pomimo tej polityki w czołówce nie ma przypadkowych osób tylko te które sobie na to zasłużyły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 100758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Przeciez caly czas sa dyskusje nt. poszczegolnych zawodnikow w ich tematach. Ja osobiscie nie raz pisalem co jest nie tak w sylwetce Cutlera.

___

http://webcast.bodybuilding.com/fitshow/2008olympia/oseries/2008oseries7.htm

Tu masz prawdziwego zawodnika
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Elite Tour w Irkucku i Elite Tour w Almerii

Następny temat

Najlepszego nr.1 :D

WHEY premium