SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr.Olympia 2008 - Przygotowania Zawodników / Dyskusja na temat...

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6716
Skwara mądrze gadasz, rzeczywiście mamy teraz epokę kulturystów których można podziwiać, ale żaden z nich nie elektryzuję forma, coś jakby sie skończyło mam nadzieje że to tylko chwilowe, bo nudne to jest trochę już, jakby brakowało trochę osobowości w tym sporcie, jakoś nikt nikogo nie podgryza, nikt bezpośrednio ze sobą nie rywalizuję, wszystko jakby sie rozmyło, pamiętacie czasy kiedy Ronnie rywalizował z Flexem, to elektryzowało wszystkich, albo z Levronem po prostu było więcej zawodników którzy byli ponadprzeciętni i każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a teraz mam wrażenie że zawody wygrywają zawodnicy tylko dlatego że tamtych już nie mam, np. spójrzcie na Dexa mam wrażenie że od początku XXI wieku tylko nieznacznie poprawiał swoja formę a zajmował coraz lepsze miejsca właśnie dlatego że konkurencja była coraz słabsza, nie wiem jak będzie dalej, ale póki co nudno jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcialbym:
1.Dex
2.Wolf
3.Jay

Bedzie
1.Jay
2.Wolf
3.Dex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9793
1. Cutler
2. Dexter
3. Wolf / Phil
4. Phil / Wolf

a co do pozostałych miejsc, to może być jakaś niespodzianka, zresztą niedługo już się przekonamy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1379
nie ,nie chodzi mi o to ze Ronnie ma slabe bicepsy ,spojz sobie na fotki i porownaj czarnoskórych zawodnikow (Dexa i Phila)i widac na wejscie ze maja duzeo bardziej kształtne i ładniejsze miesnie

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3721
Wolf nigdy nie będzie numerem 1 chocby i dlatego ze nigdy nie mial i nie bedzie miec okrągłych bicepsów ;)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1379
widze ze wszyscy obstawiaja jedna czwórke zawodnikow Cutler Dextera Heata i Wolfa ,ciekawe jak sie pokaze reszta :D

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9793
Culterowi jakoś brak dobrych bicepsów nie przeszkadza w wygrywaniu Olimpii ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
bedzie tak:

1. Jay
2. Dex
3. Wolf
4. Heath

wg mnie powinno byc tak

1. Wolf
2. Jay
3. Dex
4. Heath

Jesli Jay wyjdzie przygotowany bez wody to wolfowi niedadza O nawet jesli bedzie lepiej wygladal musculetech rzadzi i nic mnie nie dziwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
A wedlug mnie pojawi sie jakis czarny kon w top 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1171
1. Jay
2. Dex (szkoda ale wiadomo j/w polityka )
3. Wolf

Inside my shell , i wait and bleed ...

http://www.sfd.pl/Moja_Skromna_Siłownia_...-t432345-s3.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Elite Tour w Irkucku i Elite Tour w Almerii

Następny temat

Najlepszego nr.1 :D

WHEY premium