SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mostek z peptydów i hormonów "nie płciowych"

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2298

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

90

Wzrost

174

Obwód ramienia

42.3

Obwód talii

Staż na siłowni

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

86

Opisz swój plan treningowy

niecałe 3 lata, w środku 4 msc. przerwy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

aktualnie enan 500mg wk, bold 1g/wk

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Split 5x

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

podtrzymanie

Stan zdrowia

aktualnie

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

15?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
KruQ
mrWodoo
trochę wiem o hipoglikemii i żywieniu podczas ładowania insy

A wiesz z teorii czy praktyki?

Przyłączę się do tych,który radzą całkowite zejście z bomby. Więcej teraz zyskasz robiąc sensowne cykle a potem off niż będąc cały czas na bombie.
Odpuściłbym też sobie wszelkie peptydy i inne. Spadki możesz zminimalizować odpowiednio manewrując dietą i treningiem. To też będzie dla Ciebie bardzo przydatna lekcja.


KruQ to te wyjście możenie najlepsze ale najrozsądniejsze, może w naszym wieku , akurat nie , mi osobiście pasował ,mostek hcg +exe +proviron w kwesti samopoczucia i libido , z supli tylko brałem stack przed treningowy i bardzo smaczny izolat serwatki , o firmach, nie będę pisał z przyczyn wiadomych. Podobną metodą leciał jak się nie mylę mm1986.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Racja wnc, ja osobiście to testa będę leciał dożywotnio już ale mówimy tu o chłopaku 21 lat

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dlatego autor szybko się odblokuje, niech leci off pół roku do roku a potem testosteron i łagodny anabolik jak npp, boldek t-bol jak będzie miał szczęście to anavar z ph łagone środki jak h-drol podobne działanie do T-bolu lub epistane ,łagodny prochormon ,działaniem przypomina winstrol , natomiast sidy są nieporównywalnie mniejsze.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
wezmę to pod uwagę ;)

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Jak bedzie na off pol roku to wiekszosc poleci - nie ma co tu sciemniac mase miesniowa robi sie latami - ja jak tak robilem on off to h**jjjjjj bylo grzebanie sie w miejscu a jak jestes on dlugo to mozesz zbodowac dobra sylwetke a potem sie bawic w off on ale 2 mies nie 6

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
tzn masa poleci na pewno, a mięcho myślę że zależy od tego jak bardzo pogoniłem swój organizm do 'maksimum'

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Jestem teraz off od 3 tyg bije ghrp i na noc 5 iu gh na silce juz 2 tyg nie trenuje tylko trening stabilizacyjny trx itp micha w 80%. Bo chce odpoczac - bo za 3 tyg powrot na bombe - spadki 4 kg wody

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
ja wejdę na redu więc spadki masy nie powinny byc duże jak dopne pct, dietę i trening

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Ja zawsze na red daje duzo soku by spadki ograniczyc i podkrecic wszystko

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ripped 250 malay tiger

Następny temat

Rozpiska PCT - badania w temacie

WHEY premium