SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mono czy Orogenix

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1441
Cel masa. Mam dietke a masowki nie chce ze wzgledu na starych bo im sie nie podoba to:D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
stawiam na dawke 5 g monohydratu kreatyny

porcje BCAA Xplode (10g) wg przepisu ktory podalem na poprzedniej stronie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1441
wola mi dawac kase na diete niz suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94821 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
a o co chodzi?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Zasada jest taka, że swoja przygodę z kreatyną lepiej zaczynać od monohydratu. Jeżeli więc niebrałeś dotąd kredki, to zacznij od mono.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1441
no bralem mono, tcm i stack z musletech ale najlepiej mi wchodzilo mono.. jakies bcaa do tego?? moze to olimpu Xpolde? Czy jakas polecicie mi odzywke najlepiej mono i bcaa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jeżeli brałeś już różne kredki, to teraz możesz wypróbować Magna Power lub Orogenix.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
niestety nie piszesz nic o sobie- o swojej diecie doswiadczeniu itp

trudno doradzic w ciemno
ale kreatyna (np mono) i bialko (BCAA) to zawsze dobre wybory

Magna Power i Orogenix raczej dla osob ktore sa juz troche zaawansowane w sportach silowych

one ew docenia wieksze mozliwosci jakie niosa z soba oba preparaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1441
3500 TYS KALORI dziennie no tunczyk ryz kurczak. 6 miesiecy cwicze po przerwie. Chce mono i bcaa. Tylko jak mozesz mi polecic jakies szczegolne produkty to bym byl wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1441
ok dzieki. Jak bys mogl mi napisac jak to dawkowac i w jakich porcjach i czy ca miarki w tych produktach by bylo super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mono 5 g dziennie - w porcjach jak najmniejszych jak sie da - 5 g to plaska lyzeczka - wiec moze byc trudno dzielic :D

BCAA porcje jak podaje producent i wg jego przeliczenia
rano, przed i w tkakcie treningu i ew w ciagu dnia jesli nie masz innych posilkow bialkowych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Data waznosci produktow olimp

Następny temat

Nowy katalog olimp 2010

WHEY premium