SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje obwody :(

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Siemanko,mam dylemat odnośnie obwodu moich bioder talie mam dosyć wąską ale biodra no właśnie w tali jakieś 77 wcześniej miałem 74 cm przy 15 bf.Ale biodra mam aż 87 cm czy to dużo ?Wiem że to trochę dziwne pytanie ale ciągle mnie to męczy.Dodam że w obwodzie bioder siedzi sporo fatu jeszcze.

genetyka ty k***o
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14430
Ile masz lat? Dlaczego ciągle szukasz negatywów w swojej sylwetce/osiągnięciach? Jeśli chodzi o siłę, może problem leży w technice, w samym treningu tzw. ćwiczenia, intensywność i objętość są źle dobrane? Ja nie trenuję na siłowni od 8 lat już w sumie, ale jedyne co wiem, to jest fakt, że zawsze będziesz miał wzloty i upadki. To jest wliczone w każdy sport. Zrobisz coś źle 1000 razy żeby potem zrobić coś dobrze. Jeśli Cię podlewa spróbuj wyciągnąć wnioski dlaczego tak się dzieje i to popraw. Jeśli nie rośnie Ci siła, zobacz jak wygląda Twój plan treningowy i poszukaj pomocy w internecie. Nie zbudujesz odrazu formy jak Frank Zane. Prawdopodobnie nigdy nie zbudujesz jak większość ludzi. Kulturystyka to sport dla cierpliwych. Na pewno nie popełniaj kardynalnego błędu. Nie rób przeglądu sylwetki i wyników co kilka czy co kilkanaście dni. To nie ma sensu. Nic nie zmieni sie w tydzień a waga się waha. Rób to co miesiąc najlepiej jak już nie możesz się opanować. Powodzenia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Na obwód bioder spory wpływ ma ukłąd kostny jak jesteś szeroki to nic z tym nie zrobisz w tym rejonie, kości nie zredukujesz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33138 Napisanych postów 23214 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278163
Najlepiej jakbyś wstawił zdjęcie sylwetki do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Trochę z dołu robione ale tu jakieś 74 kg było.Przy 182 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie ma żdnej fotki a ni nic, wklej jeszcze raz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ja tu nie widzę żadnego problemu, dobra baza do budowania sylwetki
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4262
Czy z takim bf można budować mięśnie? I jeśli tak to czy będzie tak samo jakbym miał 10 procent bf? Chodzi mi o szybkość budowania mięśni. aktualnie 2900 kcal na suchą masę.Teraz taki problem że waga nie działa i trzeba się będzie zadowolić lusterkiem i centymetrem krawieckim xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tak mozesz budować masę, co do szybkosci budowania mast to się nie wypowiem, to zbyt skomplikowany proces
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33138 Napisanych postów 23214 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278163
Wskakuj na mase i nie szukaj problemów gdzie ich nie ma :) ,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy genetyka jest wszystkim?

Następny temat

Czy mogę stosować gainery?

WHEY premium