SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MojeImie - DT

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Widzę, że to moja kolejna, już któraś z kolei, próba zaczęcia trenowania.
Podejrzanym czynnikiem tym razem było niewysypianie się, parę dni wyspania sprawiło, że ponownie zachciało mi się trenować. Filmy z treningami uwielbiam oglądać, ale samemu nie miałem po prostu ochoty tego robić. Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej. Nie będę dawał sobie dużego wysiłku, umiarkowany, tak by coś poczuć, ale nie czuć dużego zmęczenia, będzie to próba wrócenia do tego co chciałem już jakiś czas temu, ale nie do końca znane czynniki mi to uniemożliwiały.
Tak jak na początku zaczynałem tylko od pompek, tak teraz by na nowo to poczuć, będę trenował pompki. Nie mówię, że cały czas, ale na początku na pewno tak. Tym razem z głową, bez durnych treningów jak 100 pompek . ...
Dzisiaj był pierwszy dzień treningowy, chciałem już trenować w sobotę, w niedzielę jeszcze bardziej i nie mogłem się doczekać dzisiaj. A że poniedziałek to początek tygodnia to będę zaczynał od niego.

tak więc wyglądało to tak:
pompki ciut szerzej niż barki 10 s. x 10 p.

2 minuty przerwy między seriami.

tak jak napisałem wyżej, trening nie był wymęczający, po treningu czuję, że klatka pracowała, jednak nie jestem przemęczony i o to właśnie chodzi.

na rozgrzewkę zrobiłem parę skrętów tułowia, barków, łokci i nadgarstków. po treningu rozciąganie 1 minuta między framugą.
zamierzam trenować 3 razy tygodniowo, pon,śr,pt. co tydzień będę zmniejszał czas przerw o 30 sekund, tak by w 4 tygodniu mieć 30 sekund przerwy miedzy seriami, a potem jeżeli nie przestanę ćwiczyć, dołożę z 1, czy 2 ćwiczonka do tego i zobaczę jak będę wykonywał te pompki.

dzięki za uwagę, trzymajcie kciuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Kolejny trening za mną. Nadal mam ogromne chęci do trenowania, wczoraj już się doczekać nie mogłem, oby tak dalej.

rozgrzewka

pompki ręce ciut szerzej niż barki
10 s. x 10 p.

rozciąganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
trzymię te kciuki jakby co

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
dzięki wielkie :) ja znów mam niedosyt, z chęcią bym coś jeszcze porobił, ale się powstrzymam, bo wiem, że dzięki temu z większą ochotą zrobię trening w piątek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
rozgrzewka

pompki ręce ciut szerzej niż barki
10 s. x 10 p.

rozciąganie


przerwy 2 minuty się zakończyły z dzisiejszym treningiem, kolejny w poniedziałek z 1,30min przerwy między seriami, małe utrudnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
co tu tak cicho?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Póki co nie mam internetu, ale ćwiczę dalej. Właśnie dzisiaj zakonczyly mi się przerwy 1'30, a od poniedziałku zaczynam przerwy 1 min. Już planuje trening jaki będę wykonywał później xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
dalej tylko pompki?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Nie, nie będą to same pompki. Myślałem nad dodaniem 1 lub 2 ćwiczeń i odjęciem serii od pompek.

A dzisiejszy trening również udany, w końcowych seriach, pod koniec serii było już galancie czuć zmęczenie mięśni. Ale calutki udało się zaliczyć bez żadnego odpoczynku między powtórzeniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a kiedy i jakie ćwiczenia planujesz dodać?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak siły w rękach.

Następny temat

Sprzęcik za rozsądną cenę ;)

WHEY premium