SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak siły w rękach.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 39
Witam!

Piszę do was, ponieważ mam bardzo wstydliwy problem. Mam 22 lata, 170cm wzrostu i ważę 55kg.
Mój problem polega na tym, że ledwo podnoszę 10kg do góry, 15kg już raczej nie podniosę. Chciałbym to zmienić i móc podnieść chociaż 20kg ciężaru do góry. Powiem, że nigdy żadnych sportów nie uprawiałem, jedynie jeżdżę na rowerze.
Na wf nigdy nie ćwiczyłem prawie. Jestem słabiutki fizycznie.
Na drążku nie dam rady się podnieść i pompki całej też nie zrobię. Jest jeszcze dla mnie ratunek?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7499
Ratunek jest dla każdego. Dla Ciebie wygląda on następująco ZACZNIJ JEŚĆ + Trening. Oblicz dla siebie zapotrzebowanie kcal dodaj do tego 200-300 + ćwicz. Jeśli nie masz w domu sprzętu to rób podstawy np. przysiady , pompki nie ważne że nie zrobisz całej, ja na początku siłowni nie mogłem się podciągnąć ale próbowałem za każdym treningiem aż w końcu się udało i robiłem tych podciągnięć coraz więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
niesmiały
Witam!

Na wf nigdy nie ćwiczyłem prawie.


i teraz płacisz tego cenę.

Jak już wyzej napisano. Ogarnij 10 wskazówek żywieniowych i prosty trening. Obie rzeczy masz w spisie treści,więc możesz albo skopiwać albo na ich podstawie coś samemu ułożyć.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 39
A gdy dostosuje się do tej diety, która jest w poradnikach to przytyje, bo chciałbym przytyć?

Jestem w tym temacie zupełnie zielony...


Zmieniony przez - niesmiały w dniu 2016-08-08 20:52:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7499
Oczywiście nie myśl sobie że to przyjdzie z dnia na dzień. Jeśli będziesz się dobrze trzymał diety ćwiczył i nawet jadł więcej niż obejmie Cię dieta to nawet po miesiącu możesz zaczynać wyglądać jak człowiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
no z tym miesiacem to bym się nie rozpędzał. Oczywiscie ze można się zalać w miesiac ale chyba nie chodzi nikomu(a przynajmniej znacznej większosci) o zatłuszczenie się.

Zasada jest prosta, chcesz przytyć musis zjeśc wiecej niż wynosi Twoje zapotrzebowanie. Jeśli wciąż nie tyjesz to albo:
- złe pokarmy wybierasz
-wciąż jesz za mało,np źle wyliczyłeś swoje zapotrzebowanie



Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2016-08-09 09:29:04

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 49
Porada jest jedna: ćwicz regularnie i przed dłuższy czas, a będziesz w stanie podnosić te 20 kg. Nic nikomu nie przychodzi od razu. Jedz więcej białka, żeby mięśnie mialy na czym rosnąć.
1

Cza­sami myślę, że Bóg tworząc człowieka prze­cenił nieco swo­je możliwości. - Oskar Wilde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 50 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26
Hej!
Zaglądasz tu jeszcze? Mam wrażenie, że masz problem nie tylko z ramionami. Mój syn ma 10 lat i wczoraj pomagał mi wypakowywać zakupy. 1,5 litrowe wody w sześciopakach itp. Spokojnie dawał radę, a jest sporo lżejszy od Ciebie.
Siła nie pochodzi tylko od ramion, tylko od mięśni całego ciała i koordynacji pomiędzy grupami mięśni. Myślę, że powinieneś zacząć od basenu. Takie porządne pływanie, nie z głową na wierzchu.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oddychanie podczas trenigu

Następny temat

MojeImie - DT

WHEY premium