SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MojeImie - DT

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
Widzę, że to moja kolejna, już któraś z kolei, próba zaczęcia trenowania.
Podejrzanym czynnikiem tym razem było niewysypianie się, parę dni wyspania sprawiło, że ponownie zachciało mi się trenować. Filmy z treningami uwielbiam oglądać, ale samemu nie miałem po prostu ochoty tego robić. Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej. Nie będę dawał sobie dużego wysiłku, umiarkowany, tak by coś poczuć, ale nie czuć dużego zmęczenia, będzie to próba wrócenia do tego co chciałem już jakiś czas temu, ale nie do końca znane czynniki mi to uniemożliwiały.
Tak jak na początku zaczynałem tylko od pompek, tak teraz by na nowo to poczuć, będę trenował pompki. Nie mówię, że cały czas, ale na początku na pewno tak. Tym razem z głową, bez durnych treningów jak 100 pompek . ...
Dzisiaj był pierwszy dzień treningowy, chciałem już trenować w sobotę, w niedzielę jeszcze bardziej i nie mogłem się doczekać dzisiaj. A że poniedziałek to początek tygodnia to będę zaczynał od niego.

tak więc wyglądało to tak:
pompki ciut szerzej niż barki 10 s. x 10 p.

2 minuty przerwy między seriami.

tak jak napisałem wyżej, trening nie był wymęczający, po treningu czuję, że klatka pracowała, jednak nie jestem przemęczony i o to właśnie chodzi.

na rozgrzewkę zrobiłem parę skrętów tułowia, barków, łokci i nadgarstków. po treningu rozciąganie 1 minuta między framugą.
zamierzam trenować 3 razy tygodniowo, pon,śr,pt. co tydzień będę zmniejszał czas przerw o 30 sekund, tak by w 4 tygodniu mieć 30 sekund przerwy miedzy seriami, a potem jeżeli nie przestanę ćwiczyć, dołożę z 1, czy 2 ćwiczonka do tego i zobaczę jak będę wykonywał te pompki.

dzięki za uwagę, trzymajcie kciuki.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
Kolejny trening za mną. Nadal mam ogromne chęci do trenowania, wczoraj już się doczekać nie mogłem, oby tak dalej.

rozgrzewka

pompki ręce ciut szerzej niż barki
10 s. x 10 p.

rozciąganie
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
trzymię te kciuki jakby co

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
dzięki wielkie :) ja znów mam niedosyt, z chęcią bym coś jeszcze porobił, ale się powstrzymam, bo wiem, że dzięki temu z większą ochotą zrobię trening w piątek :)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
rozgrzewka

pompki ręce ciut szerzej niż barki
10 s. x 10 p.

rozciąganie


przerwy 2 minuty się zakończyły z dzisiejszym treningiem, kolejny w poniedziałek z 1,30min przerwy między seriami, małe utrudnienie.
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
co tu tak cicho?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
Póki co nie mam internetu, ale ćwiczę dalej. Właśnie dzisiaj zakonczyly mi się przerwy 1'30, a od poniedziałku zaczynam przerwy 1 min. Już planuje trening jaki będę wykonywał później xd
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
dalej tylko pompki?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
Nie, nie będą to same pompki. Myślałem nad dodaniem 1 lub 2 ćwiczeń i odjęciem serii od pompek.

A dzisiejszy trening również udany, w końcowych seriach, pod koniec serii było już galancie czuć zmęczenie mięśni. Ale calutki udało się zaliczyć bez żadnego odpoczynku między powtórzeniami.
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
a kiedy i jakie ćwiczenia planujesz dodać?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak siły w rękach.

Następny temat

Sprzęcik za rozsądną cenę ;)

electro
Polecane artykuły